Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan gyári munka itthon...

Van olyan gyári munka itthon amivel meg lehet keresni nettó 350-400 ezer Ft-ot?

Figyelt kérdés
Betanított, gépkezelői vagy ehhez hasonlóra gondolok. Még ha 3 műszakos is, de létezik ilyen összegért ilyen munka?
2019. okt. 30. 15:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm gyárban minőségellenőr, az öccse vitte be: éjszakázással, némi túlórával keresi meg a nettó 300-at.
2019. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
13%
Én gyári munkásként megkeresem 5+2-ben 3 túlórával a nettó 400-at, jövőre ez az összeg olyan nettó 450 körül lesz. Nem lehetetlen, de akiknek akad olyan szerencséjük ilyen helyet kifogni ők nem beszélnek róla, hanem hallgatnak nagyokat mennyit tesznek el. Én is így vagyok ezzel. Ha munkatársaim tudnák mennyi a fizetésem hanyatt vágnák magukat.
2019. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

De jó, hogy aki nincs benne, határozottan leírja, hogy ez kizárt.

Aztán sorra jönnek azok, akik meg ilyen helyen dolgoznak és ennyit keresnek.

Gyarapítom a sort:

Kelet-Magyarország, megyeszékhely, ipari park, nyomda.

Technikummal, tehát sima szakmunkásként már 3-4 éve megkerestem a 300-at. Igaz, túlórával, de nem szakadtam bele. Azóta onnan eljöttem, de már akkor is volt, aki 400 körül keresett.

Az is igaz, hogy 12 óra volt, de ezt miért kell külön kiemelni? Úgy műszakoltunk, hogy 3 nap meló után 3 nap szabadidő, 3 napot meg ki lehet bírni 12 órázva, sőt. Jobb is, mintha 5 napon keresztül mentünk volna 8 órákat, nagyjából ugyanannyira jön ki (egyik 36, másik 40 óra), de mi ezt 3 nap alatt letudtuk, a "normál" munkarendesek meg 5 nap alatt. Az is igaz, hogy abban a 3 napban csak munka meg alvás van, de utána van 3 napod minden másra, családra, utazgatni így még több időd van, orvosra, ügyintézésre soha nem kell szabit kivenni, mert minden egyes héten esik szabadnapod hétköznapra.

Ma ha ott lennék, biztosan 400 felett keresnék. ez szakmunkával ma egyáltalán nem egy nagy összeg.

A betanított más dolog, de a gépkezelő azért komolyabb.

2019. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

@17:44


és mi az oka hogy te ennyivel többet kapsz mint a munkatársaid akik előtt ezt titkolod? ügyesebben hajtod be a csavarokat?

2019. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
20%
Kihasználom a cég által adott plusz juttatásokat, támogatásokat.
2019. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Van, tesóm munkaerőkölcsönzőn keresztül dolgozik Fehérváron, a pótlékaik messze meghaladják az Mt által előírtat, magas béren kívüli...
2019. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%

Ez az "ügyesen használom ki" dolog... valószínüleg nagycsaládos az illető. Nekik pedig minden jár, ez már messze nem normális dolog.

De természetesen hülye lenne, ha nem használná ki, amit lehet.

2019. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok nagycsaládos. Ha az lennék még simán az 550-et is eltenném havonta.
2019. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi az a nagy titok?

Itt névtelen vagy, nem tudják meg a kollégáid.

Esetleg vmi betegség, fogyatékosság?

Olyasmire is jár adókedvezmény, amiről sokan nem is tudnak, pl cukorbetegség és hasonlók.


Alapbéren, pótlékokon, túlórán, cafeterián nem tudsz változtatni, nincs ráhatásod. Egyéb eleme pedig nincs a bérnek.

Csak valami adókedvezmény lehet.

Vagy egy olyan titkos megállapodás a főnökkel, ami puszira megy, a többieknek nem jár, csak a csókosoknak.

2019. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Erről nem beszélhetek még itt névtelen oldalon sem. Bárki felismerhet és meg is van a gond.
2019. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!