Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg kéne becsülnöm a munkahely...

Meg kéne becsülnöm a munkahelyemet, vagy ha nem érzem jól magam, váltsak?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy csak egy érettségim van, utálok tanulni, szorongok és pánikrohamom van vizsgahelyzetekben, így az egyetemet otthagytam és nem is szeretnék semmilyen felsőoktatási intézménybe menni.


Az érettségim miatt sokszor megkaptam, hogy csak bolti eladó vagy gyorséttermi dolgozó lehetek, meg hogy 200.000 alatt fogok világ életemben keresni. El is hittem, bántott a dolog, de beletörődtem a sorsomba.


Erre most egy multinál dolgozom, nettó 200.000 plusz cafeteriáért, ami tudom, hogy pl egyedül élni kevés, de párban pl már elég jó. Nem is tudom, hogy vettek fel, általában diplomásokat vesznek fel ennyiért ilyen helyre (amúgy Budapestről van szó). Irodai munka, H-P napi 8 óra + ebédszünet. Közel is van hozzám. Az iroda modern, a cég elég ismert.


Most boldognak kéne lennem, de nem vagyok. Egyrészt a közvetlen munkatársak közül van pár kifejezetten bunkó, de aki normális, az is mind sokkal idősebb nálam és nem találjuk a közös hangot, másrészt hiába nagy cég, pont nem érdekli őket, hogy mi jól végezzük a munkánkat, nem igazán tanítottak be, elég keveset tudok, pedig már 3 hónapja itt vagyok. Azért az elvárás megvan, hogy ne hibázzak és első magyarázatra mindent megértsek... Meg rájöttem, hogy nekem kell egy kis kreativitás is az életembe, ez a monotonitás annyira lefáraszt, hogy aztán csak hazajönni van kedvem és mégis kivagyok, hogy nem történik velem semmi, de nincs erőm elmenni valahova.


Most sokan azt gondolják, hogy megfogtam az isten lábát, meg már amúgy is sokszor váltottam munkahelyet, de én mégsem vagyok boldog. Pedig látszólag tényleg mindenem megvan...


Mondjuk az a baj, hogy nem is tudom, mire válthatnék, amivel legalább ugyanennyit keresek és szeretem is, na meg fel is vennének.


Ti mit tennétek a helyemben?


2019. nov. 7. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
@10 Ez is hülyeség, nyilván, egy átlag multinál vagy tényleg jól futó startupnál ezerszer magasabb elvárásoknak kell megfelelni, mint egy sutykos magyar kisvállalkozásnál.
2019. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
8as en meg unom az olyan vallalkozokat mint te vagy hogy teljesitmenyt varnak hugyert sz..ert cserebe.1 het tudj mindent azt cserebe minimalber meg egy kis alamizsna a zsebbe. Amennyiben nem tudsz havi brutto 350ezret kitermelni akkor te meg legyel szives ne keressel alkalmazottat plane profit, aki akar es tud dolgozni.A 200 netto ma mar lo..sz tehat olyan termeket kapsz amit meg tudsz venni.Tehat ha sz..rt fizetsz sz..t is kapsz.
2019. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!