Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon féltem a munkahelyemet!...

Nagyon féltem a munkahelyemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként kerültem a céghez. Előtte sokáig munkanélküli voltam, abból a reménytelenségből soha többet nem kérek. Egyszerűen imádom a jeenlegi munkahelyemet. Könnyen kijövök a kollégákkal, a főnökséggel, szeretnek az ügyfelek, egyszóval minden klappol.


Viszont észrevettem, hogy nagyon félek. A főnökök nyomást gyakolonak ránk, hogy ne lustuljunk el, hogy értékesítsünk, hogy termeljünk minél többet. Kicsi dicséret, rengeteg elvárás. Ez a nyomás az, ami engem abszolut frusztrál. A kérdések csak úgy repkednek a fejem felett: Mi van, ha nem vagyopk elég jó? Mi van ha nem kellek tovább? stb stb


fél év a próbaidőm. ez rengeteg idő. Egyáltalán nem érzem biztosnak a talajt. A kollégák, akik ugye már x éve ott vannak- azt mondják, hogy csak érezzem jól magam, ne parázzak, nyugi.


Nagyon jó a bérem, nagyon jó a közeg és ezt nem akarom elengedni.


Ti mit tanácsoltok?



2017. okt. 9. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz rendesen ezenkívül semmit. Próba idő után is kirúghatnak amikor csak akarnak
2017. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Értékesítés területen amúgy is bevett gyakorlat a "nagyon szuper" elért eredményt megdícsérni, majd a reális céltól picit elrugaszkodva belőni egy újabbat, hogy ez lenne az "igazán szuper". Ez csak szokásos pszichológiai manipulálás, hogy adj el minél többet. Szokd meg és ne gondolj bele túl sokat.
2017. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy másik lehetőség, hogy ha van rá eszed is, nemcsak a kampóduma, akkor kihasználod azt, hogy most van pénzed rá, és kitanulsz valami értelmes képzettséget, ami érdekel is.


Akkor az mindig ott lehet talonban, hogy "ja, hát én értek is valamihez, ha más nincs, akkor akár azt is csinálhatnám".


Ezáltal csökkentve a "mi lesz, ha kirúgnak a jól fizető, ámde totálisan nulla képzettséget igénylő kamuállásomból amit szükség szerint egy utcán leszólított albán vendégdiák is majdnem olyan jól el tudna látni"-életérzés okozta stresszt...

2017. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!