Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nő is végezhet férfiasabb...

Nő is végezhet férfiasabb munkákat? Pl. Lehetne targoncás vagy teherautó vezető, felvennék?

Figyelt kérdés

Úgy láttam, hogy ezekben a szakmákban jobban fizetnek, de egy nőnek is fizetnének és egyáltalán lenne esélye felvételkor?


Ismertek olyat, aki nő létére pasis szakmában dolgozik és befogadták?



#nő #vezető #férfias szakmák
2019. nov. 9. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, persze.

Pl. rengeteg BKV női sorfőr van, YouTube-on találsz női kamionos csatornákat is, stb stb.

2019. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne lehetne?

Ismerek targoncás nőt. Az egyik partnercégnél az egyik nő teherautózik is (mikor milyen munkát csinál cégen belül)

Egyszer meg a mi cégünkhöz jött kamion áruért és egy csaj vezette. Mondta, hogy általában külföldre jár, de most egy ideig családi okok miatt belföldön kamionozik.

2019. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
79%
Ha teljesíti a feltételeket, simán.
2019. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Láttam szobafestőként, ismerek kamionost is és szintén kamionos férj feleség 4 kézben
2019. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Protekcióval kb bárhova felvesznek.
2019. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
A szükség nagy Úr!
2019. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem vennék fel nőt, férfias szakmára. Azért mert, pont azért mert nők, elvárják hogy emiatt kivételezzenek velük. Emiatt sosem fogják úgy végezni, mint a férfiak.
2019. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Általában az a nő, aki ilyen szakmára jelentkezik, az nem is nő (cdak Brünhilda).
2019. nov. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez hülyeség, hogy az nem nő aki férfi munkát vállal, meg nem akar úgy dolgozni csak a fizetést akarja. nyilván olyan munkát keresnek ezek a nők ami nem full fizikai, pl. betonozni, meg költöztetőnek nem fogmenni. De én is láttam már munkás csapatban (heggesztők) nőt és csinos hölgy volt, nő létemre mondom és a férfiak meg voltak vele elégedve, többen is mondták, hogy sok férfit felülmúl, ügyesen dolgozik. minden csak akarat kérdése. És ismerek diáklányt is aki hegesztőnek tanul, a párjával. kamionsofőrök is vannak nők. Én pl. nőként vagyonőrködöm, ilyen világot élünk, már nincs olyan, hogy női meg férfi szakma. Nővérként vannak férfiak, abc-eladóként is vannak férfiak és varrónőt is ismerek aki férfi, pedig mindig is úgy mondták varró nő, és nem férfi, mert régen csak nők varrtak. Ez van, sajnos. Kevesebb hely van nőknek mint férfiaknak. Nőként irodában lehet pénzügyes, diplomával min. 2 nyelvismerettel, több éves tapasztalattal sokan kiesünk ebből kapásból. Ezért maradnak a férfi munkák, sofőri állások, futárkodás, hegesztés, festés, vagyonőrködés, stb.
2019. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Én láttam már női segédmunkást is, ki volt gyúrva mint atom, mikor beszólt neki egy ránézésre 140kg-os cigány 1 ütéssel kiütötte, onnantól kezdve ő békesség volt a csapatban.


Szomszédom egy kamionos házaspár, a nő azt szereti, ha váltott műszakban dolgoznak, de mi is, mert akkor nem őrjöngenek egymással :)

2019. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!