Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kiköltözni Amerikába?

Megéri kiköltözni Amerikába?

Figyelt kérdés
Sokszor voltam kint, mindennel tisztában vagyok. Inkább csak az aggaszt hogy érdemes-e egy fix de nagyon keveset (170) fizető állást, illetve mindent itthagyni amit eddig az ember felépített. Kint 7x ennyi fizetés, lakhatás, minden biztosított, legálisan.
2019. nov. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt feltételek mellett szerintem nem is kérdés. Igen.
2019. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Mit építettél fel, amit nem érdemes itt hagyni? Karrier nincs. Szóval max a barátok, család, párkapcsolat 3ast tudom elképzelni.


Ezek egy része le fog morzsolódni, egy része jöhet veled, egy rész meg bizony marad itthon.


7x ennyi fizetés kint mire elég? ~1,2milla, az kb 4000$.

2019. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Ha legalisan, valoban ki tudsz jutni, akkor menj.


Magyarorszag, egy Nemet csatlos orszag.

Olyan vezetokkel, akik a kovetkezo 50 evre mar elarultak a nepuket.


Te is lathatod, az ertelmesebbje lep kifele.


Kint is tudsz baratokat szerezni. Anyagi biztonsag is jobb. Biztos, hogy ott sem mennyorszag, de elhetobb.

2019. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Magyarorszag, egy Nemet csatlos orszag."


Kicsit el vagy maradva... nézzél kicsit keletebbre...

2019. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es, havi 4000 USD (évi 48000 - ráadásul ez gondolom nettó, merthogy a nettó(?) 170k HUF-ból kalkuláltad) bizony kb az átlagfizetés az USA-ban. Persze egy akkora országban felesleges átlagot számolni, hiszen hatalmas eltérések vannak az államok között, de még államokon belül is néha. A kérdés az, hogy hol kapna ennyit a kérdező, mert míg mondjuk California-ban ez tényleg szűkös lehet, addig teszem azt Nebraska-ban nem olyan rossz.
2019. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha $4000 dollaros fizetessel, lakhatassal varnak kint akkor megeri. A lakhatas koltsegeit levonjak a fizetesedbol?

Ha nem vonjak le akkor meg Californiaban is megeri mert a lakhatasra megy el az ember fizetesenek egy eleg nagy resze.

Ha levonjak akkor figyelj arra hogy ne legyen tobb mint a fizetesed 30-35%a.

2019. nov. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Latszik 4-es valaszolo, hogy nem vagy kepben.


Szerinted, miert van itt ennyi Nemet uzem?


Szo szerint a Nemet gazdasagtol fuggunk.

2019. nov. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!