Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 26 évesen van 4 millió...

Ha 26 évesen van 4 millió forint megtakarításom, az jónak számít?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom teljes állásban, előtte egyetemen tanultam.


26/N



2019. nov. 13. 09:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem kezdetnek jo, faragj le a kiadasaidbol es akkor gyorsabban fog menni:) gondolom nem keresel rosszul ugyhogy hajra:)
2019. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

“14 ezért köt normál esetben az ember házassági vagyonjogi szerződést, gyakorlatilag mindkét fél érdeke.“


Aham, de a házasság alatt szerzett dolgok közösek, még mindig.

2020. jan. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
74%

#22 ha úgy döntenek, akkor igen.

De a vagyonjogi szerződés bármikor szabadon bővíthető.

2020. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Junior applikáció fejlesztő vagyok, mellette pedig egyéni vállalkozóként más fejlesztői projektben is bedolgozom. Átlagosan olyan heti 70 órát dolgozom a 40 helyett.
2020. jan. 3. 11:20
 25/33 A kérdező kommentje:
De ha ennyire érdekel nen keresek 600 - 650 ezret, az összes havi bevételem a jobb hónapokban nettó 500 rosszabbakban (ha csúszik a projekt kifizetés) 400 ezer. Havi 160 ezret teszek félre átlagosan a többi elmegy albira, kajára, szórakozásra.
2020. jan. 3. 11:23
 26/33 A kérdező kommentje:

Egyetem mellett pedig folyamatosan ingyen dolgoztam nagy cégeknél, szóval diploma után egyből volt 3 év szakmai tapasztalatom, 5 évvel pedig nem vallom magam kezdő munkavállalónak. :)


(Az egy teljesen más dolog hogy 2 éve van munkából bevételem).

2020. jan. 3. 11:25
 27/33 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi vagyoky szintúgy ennyim vam. Csak én állampapírban tartom, amióta van map+ azóta abban..Én 2 éve dolgozom teljes állásba, közben végeztem el az msc-t, de előtte is volt pénzem, diakmunka, gyűjtögetés stb..A környezetemhez képest ez több, mint az átlag
2020. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is igen, gratulálok!


én 24,5 éves vagyok. 1 milliós megtakarítással. Sokmindenen spórolok amin csak lehet, bár tavaly vagy 8x volt külföldi út is (mindig low-budget) és csak európai utak, legolcsóbb szállásokkal. A kaján nem tudok spórolni, havi 100ezer elmegy rá. Főállásban még nem dolgoztam, de diákként is sikerült többször nettó 200+ fölött keresni. Jelenleg is diákként dolgozok még, bár már nem sokáig.


Csak azért írtam le a fentieket, mert nem fog boldoggá tenni a megtakarítás ha többet teszel félre a kelleténél. Utazgatni érdemes, mert az mindig ad valamit az emberhez. Én ezt javaslom, így utólag sem úgy fogod érzékelni, hogy 15-20 éve csak spórolsz, hanem hogy ,,éltél is''. A pénz meg csak ,,jött''. :)


A befektetős kérdésre nehéz lenne választ adni, már talán én is befektettem volna valamibe akár pár százezert ha tudnám mi az ami biztosan megéri. De az jó dolog, hogy gondolkodsz rajta, talán egy nap majd bevillan, hogy mi az amire vártál.

2020. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg a tuti ötlet a befektetésre (vagy rövidtávon gondolkozol), addig érdemes állampapírban parkoltatni a pénzt, hogy legalább az inflációt kompenzáld a kamatával.

MÁK+ elég likvid, ha legalább 1,5 hónapig bent tartod a pénzt, már nyersz vele.

2020. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Csinálj webshoppot, abból mindenki 2 hónap alatt milliomos lett Magyarországon. Íme a recept: rendel az aliexpress-ről 4-5 féle kínai olcsó szutykok, majd az add el 5-6X-os áron. Vegyél baba-mama kiegészítóket, házi kedevenc felszereléseket, mobiltelefon tokokat, és majd úgy veszik mint a cukrot. Itt a gyk-n is a milliomosok többségének webshopja van, akik ezzel a módszerrel kasszírozzák be a havi 2-5 millió Forintjukat. Ha nekik működik, akkor Neked is fog. Vagy esetleg árulhatsz karkötőt is, vagy kézműves termékeket, hihetetlenül magas rájuk a kereslet. Mondjuk én nem tudom hogy ki vesz ilyeneket, mert még személyesen nem beszéltem ilyen emberekkel, de ez az én bajom.


Szóval webshopra fel!

2020. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!