Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 26 évesen van 4 millió...

Ha 26 évesen van 4 millió forint megtakarításom, az jónak számít?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom teljes állásban, előtte egyetemen tanultam.


26/N



2019. nov. 13. 09:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam webshopnál, nem olyan nagy üzlet ám ha huvatalosan csinálod. Máskülönben pedig max. 1-2 hónapig tudod, utána lefülelnek
2020. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
39%

31-es. Már miért fülelnének le? Legális biznisz. A magyar webshoppok 95%-a az aliexpress-ről és különféle kínai oldalakról jut hozzá a termékéhez, majd 3-6-8X-os áron eladja a boltjában. Ebből igencsak futja le legalizálni mindent. Részemről pont ezért nem vásárolok ilyen helyekről, mert én is bármikor hozzájuthatok az eredeti áron, max várni kell rá 2-4 hetet. Soha nem látott méretekben nyomják a reklámot a webshop készítésre, és én még nem láttam olyan tulajt, aki havonta ne vett volna ki 1-2 milliót a bizniszből. Nem kell nagy dologra gondolni: összeraksz egy WP webshoppot 3 nap. Berendelsz kínából 6 terméket, majd leellenőrzöd a minőségét. Ha okés, rendelsz belőlük 10-10 db-ot. Megcsinálsz rá egy fb kampányt 30EFt.

Jön a rendelés, csomagolod, postázod. A 60 termékre elköltöttél 100EFt-ot + 30EFt a kampány. A termékeket adod 6EFt-ért. Máris van 360EFt-od, a szállítás a vevőt terheli. Rendelsz most már 20-20 terméket... és így tovább. Utazópárna, mobilos cuccok, baba-mama termékek, kisállat cuccok, sportolásnál használt felszerelések, szakállápolás, fodrászat, kozmetika, egészség... szinte végtelen a lehetőség. Amit most zanzásítva leírtam, ezt a nagy trénerek 50-100-200EFt-ért árulják, természetesen jól kiszínezve. Ha érdekel a marketing, akkor a neten utánaolvasol, nézel videót. Nagyon megy a jóga ruházat, azzal is érdemes foglalkozni.

2020. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A tizenéves lányokon kívül nem hiszem, hogy más rendelne ilyet, a nagyszüleim is tudják már használni az ebayt és az aliexpresst, nem tudom te kikről beszélsz. Van néhány ilyen igen, de 95%? Azért ez nevetséges. Mi speciel munkaruhákat árultunk, több millió volt a webshop és az optimalizálás, hogy a miénket dobja ki a google legelsőnek. Maga a csomagküldés kb. 2000 ft-ba jött ki, nem teljesen a vevő állja az egészet. Rengetegen át sem veszik, mert azt hiszik a vásárlástól való elállás ezt jelenti stb. stb. Ez nem nyerő üzlet
2020. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!