Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen az oldalon miért igyekezn...

Ezen az oldalon miért igyekeznek "lehúzni" a fizetéseket?

Figyelt kérdés

Én mindig azt tanácsolom,még a kezdőknek is,hogy mondjanak minél magasabb bért.


A többségük egyébként magasat is mond, ezért van az,hogy a fiatalabbak gyakran többet keresnek, mint az idősebbek.

Ami még nagyon fontos, hogy jól kell eladnod magad, jó önéletrajzot kell írni.



Én mindig úgy szoktam csinálni, hogy 100 ezerrel többet mondok, mint ami a valós igényem.

Annyi sohasem lesz a végösszeg amennyit mondok, de a valós igényemet mindig megadják.


Budapesten, legalábbis működik a dolog.


2019. nov. 13. 19:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
20: te nem lojális vagy, hanem hülye.
2019. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Mert ragaszkodom az egyetlen helyhez amely hajlandó engem állásban tartani? Jó persze mehetnék utcát söpörni is. De akkor inkább maradjon ez. Ezért vagyok hülye?
2019. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nincs mit magyarázni ezen.
2019. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem sincs!! Olyan egyszerű mint a bot. Itt vagyok és maradok is mert sehova se kellek és ezt tudom is magamról.

De ezért miért lennék hülye na ezt nem értem.

2019. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Azért az "állásban tartás" és a folyamatosan magasabb pozíciók felajánlásával együtt emelkedő fizetés között van különbség.
2019. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mert nem akarsz változtatni. Nem csak munka helyet, magadat.


De nincs rád energiám, hogy ezt magyarázzam.vannak menthetetlenül ostoba emberek, te az vagy.

2019. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan egyszerű mint a bot. Itt vagyok és maradok is mert sehova se kellek és ezt tudom is magamról."



Ha sehova máshova nem kellesz ennél több fizetésért akkor te most is kiemelkedően keresel!!

2019. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

" ennél több fizetésért akkor te most is kiemelkedően keresel!!"


Így van! Le is írtam olvass vissza : őszintén csodálom hogy nekem és a magam fajtának még ennyitt is fizetnek amennyit.

Én ha főnök lennék nem tenném, levágnám a bért minimálra aztán aki marad marad.

És 90% maradna akkor is. Én is.

Igen, ez így van!

2019. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!