Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi ügyintézők, bérszámfe...

Pénzügyi ügyintézők, bérszámfejtők nem utáljátok a munkátokat, a sok adótörvényt meg változásokat, stresszt?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2019. nov. 14. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a paplan...
2019. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont ezért szeretem. Mindig imádtam tanulni, most végre állandóan tanulhatok.
2019. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért egyrészről szó sincs arról, hogy minden másnap alapjaiban változtatnák meg a jogszabályokat. Az, hogy most két számot pluszban hozzá kell adnom, vagy le kell vonnom, tulajdonképpen irreleváns, pár alkalom után hozzászokik az ember a változásokhoz.

Másrészről miért lenne stresszesebb, mint bármi más? Elvárják tőlem, hogy pontosan, precízen dolgozzak. Ez azért nem unikum. Ezt elvárjuk az orvostól, a mérnöktől, a buszsofőrtől, a burkolótól, a takarítótól, mindenkitől... persze, nem egy diadalmenet, ha hibázunk, de nem ismerek senkit a szakmából, akinek egy hiba (nem szándékos "trükközés"!) miatt csúszott volna ki teljesen a karrierje.

2019. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem olyan vészes. A TB-seknél szerintem gázabb volt, amikor változott a tv.


Vannak persze frusztráló dolgok (lassan dolgozó hivatal, ügyfél aki nem kérdez csak akciózik, ügyfél aki mindent megkérdez 100x, gagyi szoftver, saját hülye főnököm, béna könyvelő), a törvényi változások nem annyira vészesek ehhez képest. Ráadásul az utóbbi időben volt ami nekünk kedvezett, pl hogy nem kell adóbevallást csinálnunk.

Egyébként mindig vannak sztorik is (azonnali felmondás részletezése, idióta balesetek, stb), szóval van min röhögni :). Ja meg a hülye nevek. Én azokon is nagyon szoktam nevetni.

2019. nov. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy most két számot pluszban hozzá kell adnom, vagy le kell vonnom, tulajdonképpen irreleváns, pár alkalom után hozzászokik az ember a változásokhoz.


Ha szerinted ebben állnak a változások, nem sok közöd van a szakmához.

2019. nov. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az utóbbi időben volt ami nekünk kedvezett, pl hogy nem kell adóbevallást csinálnunk


Sokkal egyszerűbb volt, mint a tervezetet javítani...

2019. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!