Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Pesten 35-50 millióért...

Aki Pesten 35-50 millióért házat tud venni, az honnan szerez ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 16:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
27%

#9 jó pár évet és több milliót költ az állam a birkák kinevelésébe, akik nem kérdeznek, nincs véleményük, nem vágynak csak fizetik az adót 40 éven keresztül a nagy semmiért cserébe.


Elég csak szétnézni ezen az oldalon feltett kérdések között. Aki nettó 120-nál többet keres és nem dolgozza ki a belét 3 műszakban az le van pontozva, vállalkozás indítása kérdések alatt a "nem lehet Mo-on vállalkozni, mert bla bla bla" már szinte sablonnak számít.

2019. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
63%
10es: ezt hogy számoltad ki? Ha 10év kell 30m-hoz, akkor az évi 3m spórolást jelent, ami havi 250e-t, azaz havi 350e-es kiadást jelent. Albérletre költesz mondjuk 150-et. A maradék havi 200-at mire költöd ha nem vagyok indiszkrét? Úgy gondolod, hogy 30éven át ennyit fogsz kereseni? Lehet, hogy át kellene nézned a pénzügyeidet és máris tudnál lakást venni hitelre 10év után.
2019. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
66%
12 tozsdezek is :) 10 vagyok
2019. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
26%
Es evente nol a fizum...
2019. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
31%
Ja, rosszul olvastam, azt hittem 30 év múlva lesz meg, nem azt, hogy 30 éves korodra. Mondjuk ha tőzsdézel is, akkor nagy a valószínűsége, hogy később lesz meg a lakás, mint tervezted... (nincs olyan ember, aki ne bukott volna tőzsdén, ha te még nem, akkor majd fogsz)
2019. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
64%
Marciusba felez a bitcoin ^^ 4 ev mulva megint
2019. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%

Külfödön dolgozik, cége van, hitelből veszi, örököl, közel van az EU-s pénzekhez. Orvos magánparxisban, vannak befektetései stb.


Van sok variáció amiből meg lehet gazdagodni.

2019. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
88%
29Mért vettük a házunkat, most 40et ér. Akkor még nem kerestünk kiemelkedően, megtakarítás, csok, családi kölcsön és hitelből szedtük össze a rávalót. Mostanra mindkettőnk fizetése megugrott, igyekszünk a lehető leggyorsabban kipörgetni a hitelt.
2019. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk családi segítséggel, így csak kevés hitel kellett.


De igazából ha beírom hitel kalkulátorokba a fizetésünk, lehetséges önerőnk akkor akár 50-60 millió hitelt is kaphatnánk elvileg... Csak kíváncsiságból néztem egyszer. Szóval ha valaki kicsit átlag felett keres és elég bátran vesz fel hitelt annak simán lehet 30-50 milliós háza. És akkor még egyáltalán nem a milliós fizetésű magán doki vagy felső vezetőről beszélek, hanem az átlag senki 400-500 nettós multi/ssc droid szintje lehet ez.

Na meg esetleg 10 millió CSOK +10 millió babaváró és akkor már tényleg ott tartunk, hogy ez akár két budapesti átlagkeresetű embernek is elérhető szint. (budapesti átlagkereset nettó 300, kettőnek tehat 600)


Az most nem a kérdés témája, hogy jó-e hitellel vastagon kitömni magunkat. De ilyen módon mostanában sokaknak van rá lehetősége.

Nem csoda hogy ilyen magasak az árak!

2019. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
69%

Szomorú hogy aki egyedülálló annak mindenért jobban megkell dolgoznia.

Sajnos vagy nem de a kapcsolati elköteleződés nekem nem megy. Viszont egyedül jó fizetéssel se vagyok ott mint ahol a kormány még besegít mert ugye nekik aki egyedülálló az ellenség.

2019. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!