Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Pesten 35-50 millióért...

Aki Pesten 35-50 millióért házat tud venni, az honnan szerez ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 16:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
28%
Én tudom rá a választ. Sokan letagadják hogy mennyi valójában a fizetésük. Sokan biztosan keresnek havi millió forintot. Nekem ne mondja senki hogy mindenki hitelt vesz fel gyűjtik amikor képtelenség úgy élni havonta hogy nem költünk a fizetésünkből. A rejtély az hogy mit dolgoznak azok milliókat keresnek havonta.
2019. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Örökség, hitel vagy nem most vette (én pl 2000-ben vettem 7 milláért, ami most 30at ér)
2019. nov. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
78%

Azért egy nyelvet beszélő , pár év tapasztalattal rebdelkező diplomásnak ,vagy ügyes szakmunkásnak illik megkeresni 400-500 ezret havonta Budapesten.

Ha nem, akkor kicsit lúzer.

2019. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
77%

"Szomorú hogy aki egyedülálló annak mindenért jobban megkell dolgoznia."


Hát egyedül simán maradnék pár évig szüleimmel vagy többen együtt albiban olcsón. Pár év alatt meg lenne önerő és hitelt is tudnám fizetni.

Egyáltalán nem nehezebb család nélkül, sőt.

2019. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy nem 1 év alatt gyüjtik össze hanem 20 év alatt és takarésokak, nem pazarolnak mint az ország 99 %-a.
2019. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Más nevében nem tudok nyilatkozn, de mi a felségemmel így:


-2015: Két kereső, együtt ~1.2M Ft nettó havi fizu


-Egy évig anyukámnál laktunk, így a fizunkból nagyjából 1M Ft-ot félreraktunk minden hónapban


-Kaptunk a családtól nászajándékba ~5M Ft-ot


-2016: Összességében így volt 20M Ft-unk, amit önerőnek

felhasználtunk egy 30M Ft-ot lakás megvásárlásához 5 éves hitellel


-2019: A 10M Ft hitelt azóta már majdnem visszafizettük, hamarosan végtörlesztünk


-A lakás mindeközben kb. 50M Ft-ot ér már


Én 31, a feleségem 27 éves.

2019. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
#6, mi a baj az 5ossel? valaszolt a kerdesre teljesen normalisan
2019. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
33%
@27 Ne bántsd szegényt, vidéki, épp elég nagy baj az az ember életében.
2019. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
67%

@28 Vidék? Ha neked megyeszékhely vidék, akkor egy New York-ban élőnek B.Pest egy szántóföld.


Viccet félretéve, Pest és belső kerületei egyre inkább élhetetlenek, vonzáskörzetek oké, de a napi dugóban ülés, vagy tömegközlekedéssel szerencsétlenkedés inkább már távolabbról való ingázás. Mikor ott laktam csak húgyszagú pestnek hívtam, mert konkrétan ha nem fújt a szél akkor vagy szemétszag, pisaszag, fosszag és eszek permutációi voltak jelen.


Élete döntését hozza az az ember aki egy lepukkant lakótelepen 35 milláért vesz egy lepukkant 55nm-es házgyári fost. Hiába jobban keresel Pesten, az ingatlanárak jóval fentebb vannak mint a fizetések.


Az @5-nek meg azért írtam azt amit mert vehet lakást 35 millióért, aztán mégis egy lepukkant fos, vagy vehet kertvárosban 100 milkáért egy házat, aztán a szomszéd megkeseríti az életét. Az ingatlanár==jobb ott laknival. Pláne pest esetében.

2019. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
66%

A magyar nyelv értelmező szótára szerint a "vidék" szó jelentése ebben a kontextusban: "Az országnak minden városa, falva, minden tájéka, a fővárost kivéve."


Tehát definíció szerint Magyarországon minden vidék Budapesten kívül. Sosem értettem, hogy a vidékiek miért lázonganak ez ellen.

2019. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!