Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Le kellene tagadnom pár...

Le kellene tagadnom pár iskolai végzettséget, elég lehet ha adott évekhez nem írok semmit vagy kamuzzak valamit?

Figyelt kérdés
Van egy felsőfokú szakképesítésem ami persze nem azt jelenti hogy agyoniskolázott lennék , viszont ahhoz az álláshoz amire jelentkeznék ez sok lenne. Valószínű hogy nem vennének fel mivel oda túlképzett lennék. Már korábban jártam így ott a csávó meg is kérdezte hogy ilyen végzettséggel mit akarok itt. Szóval elég ha nem írom bele az Önéletrajzomba ? Aggodalmam az hogy megfogják kérdezni ha behívnak , hogy azokon az éveken mit csináltam. De azt nem akarom mondani hogy tanultam de azt sem tudom mondani hogy dolgoztam.
2019. nov. 17. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Első körben pályázz a képzettségednek megfelelő posztra.

Egyébként hagyd ki és kész.

Én speciel rákérdeznék, de nem vagyok HR-es...

Ha rákérdeznek mondd azt, hogy valami tök más munkát csináltál, amit azért nem írtál be, mert nem releváns tapasztalat.

Csak találj ki valamit (krumplit sütöttél a mekiben, vagy mit tudom én.

2019. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerencsét próbáltál külföldön,de rájöttél, hogy nem neked találták ki.
2019. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire nem elemzik ki az önéletrajzot, hogy az életed minden egyes hónapjával el kell számolni pontosan.
2019. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!