Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feljelentsem öket? ZEPTER

Feljelentsem öket? ZEPTER

Figyelt kérdés
Az elso honapomban vagyok es van egy olyan megallapodas h ha 16 embert behivok akkor kapok 60 000 ft ot. Na megvolt a 16 ember ès le is adtam a papirokat es a 16 bol egy ember nem emlekezett ram es visszahivtam es ugy nar emlekezett. Visszaadtam a papirt es mondtam h mostmar minden rendben van erre azt mondtak h megegyszer mar nem hivhatjak vissza oket. Pedig A 16 emberem megvan papiron es bizonyitani is tudom. Mit csinaljak ?
2013. márc. 27. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez ilyen. Csak azért nem fognak fizetni neked több tízezret, mert összegyűjtötted 16 ember telefonszámát. Ha az a 16 ember elmegy az előadásukra, vásárol nem kevés pénzért, akkor majd esetleg kapsz jutalékot.
2013. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elkezdtél dolgozni nekik?

Nem fizetnek egyébként egy fillért sem?

Ezentúl minden hónapban kapnád ezt az alap 60-at vagy minden hónapban teljesíteni kell?

2013. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
a Zepter egy ilyen cég. megszívtad, és csak magadra vethetsz, mindig mindenhol rosszat írnak róluk, de te okosabb voltál.
2013. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem lehet feljelenteni.
2013. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A zepter egy utolsó, gátlástalan banda. Senki ne kezdjen velük!!!
2013. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Tanulópénznek ez jó volt. De nem tudlak valahogyan sajnálni, aki elhiszi manapság az ilyet, hogy 16 embert behívsz és ezért kapsz majd 60.000ft az nagy barom állat.
2013. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen megegyezés alapján ígérték neked azt a pénzt? Van szerződés, vagy bármi papír?
2013. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

a Zepter valamit nagyon jól csinál, ha ilyen kétes hírnévvel ennyi embert be tud még mindig hülyíteni

vagy lehet, hogy csak az emberek javíthatatlanul hülyék?

2013. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hol voltál? Budapest? Veszprém?
2013. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hááháá ugyan ez megy debrecenben. Még azt mondják, hogy nem MLM rendesz. Azok jártak\járnak ott jól mostanában\manapság akik már legalább 5-6éve a cégnél vannak. A vakításaikkal a rátukmálásaikkal(csak azért is megveszed) leírják magukat egyre jobban. Furcsa, álláshirdetésnél nem írják oda, hogy ZEPTER.
2013. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!