Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha felvettek...

Mit tegyek, ha felvettek valahova, de 90%-ban biztos egy jobb lehetőség?

Figyelt kérdés

Elvállaltam egy tanulmányaimnak nem megfelelő munkát, a héten már kezdtem is.

Ugyanakkor közben szóltak, hogy hamarosan tudnék menni máshova (tanulmányaimnak megfeleően). Az totál reménytelennek tűnt korábban, ezért is vállaltam el emezt.


90%, hogy fel fogok majd mondani.

Pénzügyileg kibírnám ezt a pár napot és nem szeretném csak azért halogatni a felmondást, hogy elmondhassam magamról, hogy dolgozom.

Így is van más dolgom is, energiaitalon élek most pár napig. Van dolgom a kövi hellyel kapcsolatban is.


Ma dobbantsak vagy még várjak ki?



Igazáből ez a 10%, ami miatt kérdéses.


Ja és egy teszt is várható egy harmadik helyről.


2019. nov. 20. 08:58
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Rengeteg helyre adtam be és sok interjún voltam, mentoring programról 1 db-ról tudok, azt megpróbálom még egyszer, ha lehet (egyszer már próbáltambekerülni).

Ezt a gyakornokságot mindenki mondja, pedig továbbra is csak nappalisok számára elérhető. :(

2019. nov. 25. 11:21
 22/22 anonim ***** válasza:

Ja igen, ràjöttem igazad van ès rosszul fogalmaztam, mert a nappalisokra jàr adókedvezmeny, de lehet nyert ügyed a "2nd lvl", "entry level", "junior", "mentoring", "batchelors degree or equivalent experience" címszavakkal. Szerintem a megkezdett tanulmànyaid miatt jók az esèlyeid a munkaerőpiacon, ha tanulsz az interjúra. (Ès akkor meg lehet kövezni de èn talàlkoztam "nehéz" mentoring interjúval, úgyhogy otthon ha nem tanultad a TDD-t akkor tanuljad). IT Services, BP, Lufthansa, Morgan Stanley indított mentoringot, de mondom nem csak programozáson belül tudod kamatoztatni az eddigi tanulmányaidat.

Az 1 szerencsètlen a 100ból meg ne lombozzon le sehol (arra cèlzok hogy 100 informatikusból 99 ràvezet a megoldàsra, de egy balf.sz szerint meg kevès vagy mert màs vègzettséged van mint neki, meg mindegy mit nem èrtesz, mert azt màr amúgy is tudnod kène + minden fielden expert, de ha valami gebasz van, akkor az ügyfèl édesanyjàt, meg mindenki màsèt is) ... a jó isten óvjon attól, hogy ő legyen a mentorod

De ha gondolod mehetsz ide a gyakori kèrdèsekhez is weblapfejlesztőnek, mert nem sikerül kiíratniuk a "hibàs szót" ami fennakad a tràgàrsàgszűrőn, nyilvàn a hozzàèrtés vagy az érdeklődés hiànya miatt... Nehogy könnyebben lehessen szerkeszteni a hibàs vàlaszt...

2019. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!