Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyem van. Be szeretn...

Új munkahelyem van. Be szeretném dolgozni magam, mielőtt gyereket vállalunk. Mennyi idő ez?

Figyelt kérdés
Már lejárt a próbaidőszakom, úgy tűnik meg vannak velem elégedve, de persze mint minden ember én is hibázok. Korrekt szeretnék lenni, ezért akkor szeretnék babát vállalni, amikor már bedolgoztam magam. Új munkahely esetén mennyi munkaviszony után mondható el, hogy bedolgozta magát az ember?
2019. nov. 29. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt hogy bedolgozta magát?
2019. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Micccsoda hasonlatosság... Csak nem ez is Te vagy?


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2019. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

"De azt nem tudom elfogadni, hogy felveteti valahová magát, hogy minden tekintetben jobb pozícióból menjen el szülni. A céget meg durván megszivatja."


Van sapka, nincs sapka? Semmi sem jó?

Mert ugye ha a semmire szül akkor az a bajotok?

2019. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A 12es nem a kerdezo hanem én :)

Nem ismerem a.kerdezot , o sem ismer engem.

Ide tobben is jonnek valaszolni , nem csak 1-2szemely

2019. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem 1,5-2 év után kezdjetek el próbálkozni és azután már el lehet menni szülni. Bár ez a korodtól is függ.
2019. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!