Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hány órát dolgoztok egy...

Ti hány órát dolgoztok egy héten? Sokaljátok vagy elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
Valamint mennyi szabad időtől van munkán és utazáson kívül?

2019. dec. 2. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Marad napi ~4 órám a magánéletre. Ebben a 4 órában kellene tanulni, fejleszteni magam, edzeni, párkapcsolatot fenntartani, utazni, vállalkozást építeni, házimunkát elvégezni, tisztálkodni, bevásárolni, stb."


Lehet, rosszul számolom, de heti 40 óra munka mellett nem napi 8-9 óra szabadidő marad + a hétvégék? (leszámítva a napi 7-8 óra alvást)

2019. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"40 órát én is sokallom, de 6 v 4 órára szart sem adnak."


Én szívesen dolgoznék 6 órában 6/8 fizuért.

2019. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
11. Rosszul számokat mert nem a szomszédban dolgoznak az emberek.
2019. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Számolsz*
2019. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Akkor utazás közben pl. lehet tanulni, hangoskönyvet hallgatni stb. + ott a kétnapos hétvége is (bár aki napi 4 órát utazik a munkahelyére, annak érdemesebb más munkát keresnie vagy költöznie).
2019. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Könnyű papíron a más idejét beosztani, de valójában a 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás úgy néz ki, hogy a munka inkább 9 mert 8,5 kötelező az ebéd idő miatt és kis ráhagyással megy és jön az ember többnyire, szóval inkább 9.

A pihenesre nyilván kell idő.

Marad a szórakozás 8 óra. Erre megy el a reggeli és készülés, öltözés, evés, fürdés, főzés, takarítás, rendrakas, bevásárlás, ügyintézés, sport és akármi.


Én azt látom, hogy munka után egy valami fér bele nekem hétköznap. Sportolok vagy bevásárlás vagy szülők látogatása vagy párom sportol (addig én vigyázok gyerekeinkre)

Valami szinte mindig van.


És persze ott a hétvége, nyilván akkor több idő van bármire,de a sima hétköznap alig van idő munka után.

6 órás munka ezért sokkal jobb lenne.

2019. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25%

8 óra munka, hol?

Én reggel fél 10-re járok, 10-kor kezdődik a munka, 7-kor kelek és még készülök, buszozok. Este 10-kor végzek, àtöltözöm és még fagyoskodva várom a buszt, àtszállok, és van fél egy éjszaka mire hazaérek. Na ez aztán 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás. :D Még enni sem lehet 12 óra alatt, egy elcsúszott ebédszünetet kapunk dél körül, és estig rohadjàl meg. :D

2019. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18 órát dolgozom hetente. A 40 órás munkahét nem nekem való, számomra nem az az élet értelme, hogy ott éljek bent.
2019. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Effektív valóban nem 8 ó melózik az ember... Ha még helyben is laksz... Járj 8tol 16ig melózni... Akkor is minimum fel 7 kelés fel 8kor indulsz.. Haza 16:30 kaja időt nem fizetik. 17re otthon.
2019. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!