Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaerőpiacon mennyi esélyem...

Munkaerőpiacon mennyi esélyem lenne beszédhibával?

Figyelt kérdés
Dadogok sajnos, egy kozepvezetői szinten mennyi esélyem lenne?? Mindenki a kommunikációval van kiakadva, ebben a világban lenne esélyem?

2019. dec. 5. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszindulat, de elég kevés.
2019. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős mesélte, hogy börtönőrként volt dadogós munkatársa, méghozzá valami magasabb, talán tiszti beosztásban. Ha a rabokkal nem volt gondja emiatt, akkor egy multis környezetben sem hiszem, hogy lenne.


Ettől függetlenül próbáld meg ledolgozni, logopédussal vagy pszichológussal ("beszédhiba" esetén általában nem magával a beszéddel van a valódi gond).

2019. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha minden egyéb szempontból erre születtél, akkor nem okoz gondot. De valószínűtlen, hogy így van.
2019. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Leginkább a dadogás mértékétől függ
2019. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam egy irodalmi estén, ahol egy író beszélt történelmi témáról. Könyve is van, de olyan szinten dadogott, hogy alig tudta kinondani a szavakat, pedig amúgy értelmes gondolatai voltak. Ha őt felkérik egy ilyen nyilvános beszélgetésre, akkor bármire van esélyed... Csak jó legyél abban amit csinálsz, mint ő és legyél kitartó. Nem garantált, hogy ez elég, de meg van rá az esély. Hozzá kell tennem, hogy a beszélgetésen telthaz volt a teremben és senki nem állt fel, mindenki elfogadó volt. Intelligens emberek közt ez természetes
2019. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Sajnos én is beszédhibás vagyok, és hiába kerestem munkát, 1-2 évig nem találtam olyat, amit szeretnék is csinálni, pedig a legtöbb olyan volt, hogy pl. adminisztráció, írásbeli fordítás, stb. Végül csak ismerősön keresztül sikerült találni otthonról végezhetőt, bár ezzel nem jártam rosszul egyáltalán, meg van mellette egy vállalkozásom is.
2019. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad + nézd meg A király beszéde című filmet. A dadogás nem gyógyíthatatlan.
2019. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen szférában helyzekednél el. Termelésben vagy valami informatikai vonalon sokkal kevésbé probléma, mint mondjuk egy erősen ügyfelezős, pl PR céges középvezetősködés esetén.
2019. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van raccsoló meg hadaró főnököm is. Szerintem annyira nem vészes, de ezt mi értelme van megkérdezni? Senki sem kezd középvezetőként, ha meg egyszer kineveznek, akkor meg felesleges ezen gondolkodni, hiszen tudnak róla és ennek ellenére alkalmasnak gondolnak.
2019. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!