Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit várnak el egy vízügyes...

Mit várnak el egy vízügyes terepi felmérőtől hogy MSc diplomával még csak vissza sem írtak? Közben az állás negyedjére kerül fel az oda való oldalakra?

Figyelt kérdés
Komolyan nem hogy örülnének hogy éhbérért jelentkezne valaki oda.
2019. dec. 5. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, én ugyan így voltam, csak relevánsabb mérnöki diplomával az Aldinál. :) Meg lett hirdetve a pozíció, jelentkeztem, 1 hétre rá módosítottak a státuszomon, hogy nézendőben van és utána 6 hét múlva jött egy olyan e-mail, hogy "Értékes szakmai útja ellenére arról szeretnénk tájékoztatni, hogy más jelentkezők még jobban megfeleltek a xyz pozíció követelményeinek, ezért a kiválasztási folyamatban Önnel már nem lépünk tovább."

Tehát se telefon, se e-mail, se személyes interjú még csak nem is volt. Szerencsére egy jobb cégnél merőben hasonló állásra vettek fel, pedig emiatt az állás miatt akartam haladékot kérni.

És a vicces, hogy azóta eltelt 1,5 hét, az állás még mindig online elérhető. :)

Én csak annyit tudok mondani, hogy próbálj meg másik mérnökit tanulni, mondjuk egy gépész-villamos-mérnökinfót és velük nem lőssz mellé...

2019. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Most azért, mert 9 év alatt elvégeztél valami random sehova nem kellő földtudós szakot és mellette nem szereztél semmi szakmai tapasztalatot egyetem alatt, már komolyan kéne téged venni? Üdvözlet a munkaerőpiacon.
2019. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet itt gyk-n okoskodni. Legalább valahol kiélheti magát aki itt osztja az észt.
2019. dec. 5. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!