Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek hogy sikerült munkát...

Kinek hogy sikerült munkát találnia, és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Tehát a 120. interjú és 1 év után, vagy az egyetem/érettségi után 2 nappal egy ismerősnek köszönhetően, stb.?

2019. dec. 5. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Érettségi után 2 hónappal. 5 interjúból, 2 sikeres. A jobban fizetőt választottam.
2019. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az egyetem alatt kezdtem diákként, aztán ugyanott folytattam.
2019. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ismerős ajánlotta, aki ott volt, de igazából bármikor felvettek volna oda, ismerős nélkül is, csak nem tudtam a cég létezéséről sem. Mikor onnan dobbantottam, egy hónap múlva találtam magamtól másik helyet, asszem facebook csoportba hirdettek.
2019. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első munkahelyemre úgy jutottam be, hogy anyám régi jó barátja volt a nagyfőnök. Amikor innen továbbálltam, a második helyre egy volt egyetemi évfolyamtársam ajánlott be.

Innen pár évre rá levadászott egy fejvadász. Aztán erről a helyről sajnos kirúgtak, mert bedőlt a cég, két hónap aktív keresgélést nyomtam kb 60 álláspályázattal, aztán az egyik helyre felvettek.

2019. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem utan 2 héttel
2019. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Kitaláltam egyik nap, hogy nem folytatom az egyetemet, másnap jelentkeztem egy melóra, egy nappal rá hívtak, következő héten interjú, utána héten meg kezdtem. Azóta egy napot sem voltam munka nélkül, általában fejvadászok keresnek meg, aztán ha kellően sok a pénz, akkor váltok.
2019. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt gyakornokként kezdtem és azóta (5 éve) itt vagyok.

A gyakornoki állásomat 2-3 hónap volt megtalálni.

2019. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BeefEater ***** válasza:
100%

Mar szakmunkas vizsga elott meg volt beszelve, hogy hol kezdek dolgozni a sikeres vizsga utan.

A helyet ismerettseg utjan szereztem.

2019. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkakeresés egy rémálom volt. Voltam olyan interjún, ahol úgy ment a válogatás, hogy jött a "főnök" és halál komoly stílusban előadta, hogy kéne ember, de pénz az sosincs elég... így 450 forintos órabérről indul a licit és azt fogják foglalkoztatni, aki ennél kevesebbért vállalja. Frissen a suliból kikerült pályakezdőként köpni-nyelni nem tudtam. Végül 2-3 hónapon belül lett normális állásom, de mire azt a helyet megtaláltam megjártam a poklot. :D
2019. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem sikerült munkát találnom, jelenleg árufeltöltő vagyok, folyamatosan keresek jobb helyeket, de nem találok.


-végzett gépészmérnök-

2019. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!