Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket is rosszul érintene...

Girlll3 kérdése:

Titeket is rosszul érintene az alább felsoroltak?

Figyelt kérdés
Kollégák szülinapot és névnapot szoktak tartani. Ehhez beszednek pénzt, de a munkám miatt én nem tudok mindig részt venni. Jó, félre raknak az ételből, de szerintem furcsán jön le az egész, mert én nem tudok rajta részt venni, mégis beszállok anyagilag. Arra hivatkoznak, hogy az én szülinapom is meg lesz ünnepelve, illetve, hogy raknak félre az ételből. A főnököm meg lekezelő, beszól, hogy nekem hova kell mennem, mintha én nem tudnám, de nem is az a baj, hogy szólt, hanem az, ahogy szólt, miközben csak kollégával beszélgettem. Állítólag velem van gond, mert az én stílusom nem oké, mikor én vagyok folyton leszólva. Merészeltem kommunikálni egy másik kolléganőmmel is közösségi oldalon, akinek ünnepeltük a névnapját és rám szólt, hogy hagyjam békén munkaidő után. Boldog névnapot kívántam neki, meg kértem, hogy rakjanak félre a kajából, illetve rákérdeztem, hogy mire költi majd a pénzt. Meg párszor nyyitottam felé. Erre azt kapom vissza, hogy hétvégén ne írjak, meg csak munka miatt írjak. Neki problémái vannak, de nekem is, nem csak őneki. Mindenki mindenki telefonszámát tudja, én mikor el akartam kérni senki nem adta meg. Betegállomány alatt senki rá se kérdezett mi van velem. Amúgy meg rémálmodom ettől a helytől, mert két helyre járok, kórházakba és megviselt, amiket láttam. Tény, hogy nagyon nem erre számítottam.

2019. dec. 7. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi a f***nak ezeket megünnepelni?
2019. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na, otthon is ezt kérdezték. Gondolom, hogy családias legyen a hangulat.
2019. dec. 7. 17:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó helyen vagy, gondolkozz el a váltáson.
2019. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már elgondolkodtam. Azt mondták, hogy nem gond, ha kilépek... hiszen próbaidő alatt bármi lehet.
2019. dec. 7. 17:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Téged nagyon nem kedvelnek ott, de a pénzedet igen... Volt már Neked is ott megtartott névnapod, stb.? Lehet, Neked is van egy stílusod, nincs ezzel baj, de vmiért ezt nem komálják a kollégáid. Ez a bajom az ilyen cégekkel, hogy "családias hangulat", én nem szeretnék ilyen helyen dolgozni, hogy két családom legyen. Elég az az egy, ami van.
2019. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5. vok: azért az, hogy ki mire költi a pénzt, ezt tényleg nem kellett volna megkérdezned.
2019. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt bunkóság, érdekelt mi lesz az ajándék. Végülis az én pénzem is benne volt az ajándékban. Semmi bántó szándékom nem volt. Én uj vagyok, nekem több hónap múlva lesz a szülinapom.
2019. dec. 7. 21:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"vok: azért az, hogy ki mire költi a pénzt, ezt tényleg nem kellett volna megkérdezned."


Már miért ne? Ha közösen gyűjtünk valakinek ajándékra akkor hagy tudjam már meg mi lesz végül az ajándék amibe én is beleadtam!



Nekem az a fura egyébként, hogy már próbaidő alatt beall valaki ilyenekbe.

2019. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a véleményem, ha tudsz, válts munkahelyet.


Ez, már most megmondom, nem családias hely, hanem rossz munkahely, rossz közeggel.


Mindenkinek értsd az eszéhez, aztán lépj le, ha már lesz hová.

2019. dec. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak amúgy ilyen téren fura helyek. Van ahol névnapra mindenki visz a másiknak egy tábla csokit. És igen, ilyenkor a névnapos 20 tábla csokival megy haza. Hogy mire jó ez én se értem.
2019. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!