Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi a megfelelő...

Szerintetek mi a megfelelő munka számomra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, másodéves egyetemista vagyok Fordító és tolmács szakon. Sajnos a fordítás nem igazán vonz, talán tolmácsként el tudnám képzelni magam, de sajnos az nem egy folyamatos munka, csak amikor hívnak akkor tudsz dolgozni. Nagyon szeretek utazni, emberekkel találkozni, beszélgetni. Sajnos nemtudom, hogy milyen munka lenne megfelelő számomra. Közben szeretnék tolmácsolgatni is, de szeretném ha lenne, egy biztos munkám és a tolmácskodás max második munka lenne. Az angol nyelv az középszinten megy, a nyarat Amerikában töltöttem és jövő nyáron is megyek vissza. Esetleg pár tippnek örülnék, hogy mégis mi az ami szerintetek közel állna hozzám. Tudom ,hogy nem sok mindent írtam le magamról, de remélem születnek jó ötletek.

2019. dec. 14. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Call center.
2019. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem igazán szeretek egy számitógép előtt, irodában ülni.
2019. dec. 15. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, senki sem szeret. De hajnali 4kor kelni és fizikai munkát csinálni még annyira se.


Mi a másik nyelv, amivel tolmácsolsz? (Azt írod, az angolod középfokú, szóval gondolom nem az, mert az édeskevés.


Amúgy én a helyedben elmennék Brüsszelbe szinkrontolmácsnak. Esetleg idegenvezetés.

2019. dec. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!