Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Levelezős egyetemistaként munka?

Levelezős egyetemistaként munka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves levelező tagozatos hallgató vagyok, és az a nagy problémám, hogy egyszerűen nem találok munkalehetőséget. Olyan munkahelyet keresek, amit mondjuk heti 3-4 napban kell végezni, és emellett a fizetés elengendő a tandíjra és a lakhatási költségekre. Ez tényleg egy lehetetlen elképzelés? Sajnos nem támogat a családom, így mindent egyedül kell megoldanom. Rengeteg vendéglátóhelyre leadtam a jelentkezésem Budapesten, de talán én keresek rossz fele. Milyen munkalehetőség van levelezős egyetemistáknak? Valaki tudna ajánlani weboldalt vagy bármit, ahol keresgélhetek? Köszönöm előre is a válaszokat!

2019. dec. 25. 14:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Több opció is lehetséges.


-Részmunkaidő.


-Rugalmas/kötetlen beosztású munkaidő.

A multiknál a legtöbb irodai pozíció ilyen.

2019. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
menj el mekizni viccen kívül. ha ott éjszakázól akkor elég jól lehet keresni, nekem átlagba heti 40 órával kijön a 300 nettó és az bőven jó ahhoz képest hogy egy minimális betanítást igénylő munka és bármikor felvesznek kb.
2019. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
Ja és itt nem osztogatnak össze vissza, van egy rendszer amibe beírod a ráérhetőséged és az alapján osztanak be ahova kellesz, legrosszabb esetbe is csak megkérnek hogy nem tudsz-e bejönni ekkor meg akkor de nem fognak a beleegyezésed nélkül beosztani.
2019. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűsített foglalkoztatásban tudsz dolgozni, menj be diákszövetkezetekhez, ők intéznek sokszor ilyen munkát is.
2019. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

Levelezősként átlag minden második héten péntek délután és szombaton van órád. Tehát nem 3-4 napos munkát kellene keresned, hanem rendes állást, rugalmas munkaidővel, ahol belefér a félévente 5-6 pénteki korábbi távozás.

21 éves vagy, akkor normál esetben már legalább 4 félévet teljesítettél a képzésből. Szóval nem pultozni, meg árufeltölteni kellene, hanem szakmailag is érdekes helyet keresni.

2019. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom, de egyáltalán nem biztos, hogy pénteken és szombaton jár a kérdező egyetemre, hiszen ezt nem írta... Az én szakomon pl. hétfőn és kedden járnak a levelezős hallgatók minden héten és én úgy általánosságban elég kevés olyan levelező képzést látok, ahol hétvégente tartják az órákat.
2019. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyunk egyformák én eddig csak itt leírva láttam, hogy vannak olyanok akik láttak már olyat akinek az ismerőse nem péntek szombat jár levelező órára. Való életben még sehol nem láttam, hogy más napon kellett volna menni. Ettől függetlenül továbbra is él, hogy átlag két hetente 1-1,5 nap elfoglaltság, több félévnyi szakirányú tanulmány után nem árufeltölteni kellene.
2019. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt is meg lehet ideologizálni, hogy mit lehetne, de azt is figyelembe kell venni, hogy az adott városban milyen lehetőségek vannak és mit enged az ember órarendje.
2019. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy gyors példa: KRE BTK pszichológia levelező fix hétfőnként van. ;)
2019. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én levelező tagozatosként telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom. 0-24-es,így bármikorra kérhetem magam. Sokszor vállalok éjszakát, mert olyankor senki nem hív és tanulok, filmezek, alszom.

Nettó 230-250 között keresek a műszakpótlékokkal együtt.

2019. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!