Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék ügyfélszolgálatról...

Hogy tudnék ügyfélszolgálatról (német és angol nyelvvel) egy jobb pozícióra továbbjutni?

Figyelt kérdés
Gazdasági Bachelor diplomám van, ezt még Németországból távúton végeztem el, csak aztán jöttek a gyerekek és pénzhiány miatt az első munkahelyet el kellett fogadnom. Most viszont szeretnék jobb pozíciót, viszont fogalmam sincs, milyen pozíciók jöhetnének szóba nálam, ahol az ügyfélszolgálatos tapasztalatom esetleg releváns lehet. Vagy gondoljátok, hogy egy teljesen más területre is jelentkezhetnék, ahová kell a diploma? Vagy nem, mivel nincs semmi tapasztalatom benne? Örülnék minden tippnek. :)

2019. dec. 27. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz teljesen más pozícióba is. A diploma adott, munkatapasztalat van. Persze nem fogsz annyit keresni mint mondjuk 3 év releváns tapasztalattal, de egyszer el kell indulni.
2019. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszod. Igen, a diploma adott, viszont attól félek, hogy a diplomámat a munkáltatól "elévültnek" fogják tartani, mivel 4 éve végeztem el.
2019. dec. 27. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A diploma nem évül el. Az nem olyan mint az OKJ bizonyítvány, hogy szinte a semmiért is megkapod, ha kifizeted az árát. A diploma mögött kemény tudás ál ami ha el is avul, könnyű behozni a lemaradást. Szinte biztos, hogy mire kézhez kaptad a diplomát, már más tudásra is szükség lett volna, amit a munkahelyen szerzel meg, olyan gyorsan változik a világ.
2019. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Diplomával keress állást, releváns területen. Ha le is maradtál pár évet, behozod! Bátran, önbizalommal! :)
2019. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást és a biztatást :) lehet én látom ferdén a világot. Januárban akkor el is kezdem a keresést.
2019. dec. 27. 11:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Siman fogsz találni diplomaval allast ssck kapkodnak érted (nem ügyfélszolgalatra)
2019. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van itthon egy halom pénzügyi SSCs pozi, a némettel együtt a gazdasági diploma nagyon jó kombináció. Fizetésben meg ezek a cégek elég erősek.
2019. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik városban laksz. Én megyeszékhelyen lakom, logisztikai diplomám van, kereskedelemben dolgozok, mindent végzek, de itt meg az a bajuk, hogy nem szakirányon dolgoztam.

Ha nem Pesten laksz, akkor nem lesz könnyű, ne add fel az x. sikertelen hirdetés után.

2019. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az anyanyelvi olaszommal, egyetem mellett gyakornokként jobban megvagyok becsülve mint a német vagy angol tudással bíró kollégák. Az ok egyszerű,ezekből a nyelvekből dunát lehet rekeszteni.

Én viszont az olasz meg a román és lengyel kombinációval még részmunkaidőben egyetemistaként is egymás után kapom az ajánlatokat.


Tehát tanulj egy ritkább nyelvet.

2019. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 nem nagyon látja át a piacot. Fogyóban vannak a német-angolosak erősen. És aki egy kicsit is tapasztalt, azt elhalmozzák állásajánlatokkal és annyit kér, amennyit nem szégyell.
2019. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!