Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is ilyen szerencsétlen,...

Más is ilyen szerencsétlen, mint én?

Figyelt kérdés

Diplomával, nyelvtudással egy megyeszékhelyen 130 nettót keresek gyárban betanított munkásként 3 műszakban. Ebből félretenni sem lehet, lakásom sosem lesz.

A munka ráadásul iszonyúan monoton, egyszerűen utálok bemenni oda.


Más is így megszívta diplomával?



2019. dec. 29. 10:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Semmit sem számít a diploma. Hiányszakmákba felvesznek nélküle is, máshova meg sehogy sem.
2019. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
válts munkát, tanulj, fejleszd magad.
2019. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Aki életképtelen, diplomával is az marad.

Amíg nem fogod fel, hogy ez a TE felelősséged, addig csak ülsz és sajnálod magad, okolod a szerencsét, Sorsot, Istent, ki-miben hisz.


Én abban, hogy fogod a bőröndöt, beleteszed, ami kell, és oda mész, ahol munka van. 3x ennyiért. Mellette éjszaka és hétvégén kva sokat tanulsz és akkor fogsz előre jutni. Hirtelen "fordul a szerencse" ám, ha az ember a kezébe veszi az élete irányítását panaszkodás helyett!

2019. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, én egy diplomát sem tudtam kiszenvedni a magamból. :D
2019. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%
Te nem szerencsétlen vagy, hanem lusta. Mit hittél mégis? Hogy a diploma mellé automatikusan jár egy felső vezetői állás, 0 munkával és bszottsok pénzzel?
2019. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%
Nem igen hallottam mást
2019. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
És kedves 3-as miből költözzek és hová? Meg mit tanuljak? Aki nem matekzseni az itt megszívta alapból.
2019. dec. 29. 11:07
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarásnak nyögés a vége. Azért tartasz ott, ahol, mert kívülről várod a megoldást. Én mondjam meg, mit tegyél? A magam életével foglalkozom. Nem látom, te mihez értesz, miből van diplomád, stb. Miből? Mindenből, amit magad körül látsz, ha én a te helyedben lennék, minden tárgyamat pénzzé tenném, és ha kell a 2 havi kaucióra hitelt is felvennék (mások lapostévére, meg esküvőre vesznek fel hitelt, az se sokkal élelmesebb dolog). Neten keresnék munkát, ha kell, társbérletbe mennék, ha kell levelezőn, estin, távoktatáson vagy neten tanulnék és pont leszrom, hogy matekzseni vagyok-e vagy sem, ha azt kell megtanulni, azt tanulom meg. Azt teszem, amit KELL, azért, hogy előre jussak. ÉN ezt tenném. Te mit teszel?
2019. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%

Online. Van interneted, akkor kb bármit meg tudsz tanulni.


Nem is kell nagyon, hisz azt írtad, hogy van nyelvtudásod. Akkor irány SSC, alapból dupla ennyivel kezdenél. Igen, minden ingóságodat el kell adni, visszaköltözni a szülőkhöz, összeköltözni másokkal hogy többet takaríthass meg, vagy felvenni hitelt a költözéshez.

2019. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Milyen diplomád van, amivel nem tudsz elhelyezkedni a szakmádban?
2019. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!