Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak manapság még olyan...

Vannak manapság még olyan munkakörök, amire kis túlzással illik a 8 óra munka/8 óra pihenés/8 óra szórakozás?

Figyelt kérdés
Hétvégente pedig lazulás és otthonülés. Az se gond, ha 8 helyett 12 órát kell dolgozni, de ne kelljen műszakolni és otthon tudjak nyugodtan pihenni hétvégente. Nagyon irigylem a szüleimet, amiért anno még nem voltak velük szemben olyan nagy elvárások a Kádár-korszakban. Ma már, ha nincs 2 diplomád, nem tudsz 2 nyelvet, nem görnyedsz hajnalokig a céges papírok felett meg tanulsz a halálodig, akkor egy senki vagy és hajléktalan sorsra ítéltetett.

2019. dec. 29. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Én laborban dolgozom, laborvezető helyettes vagyok, 8 órában dolgozom, pénteken csak fel2ig, sosem kell.tuloraznom vagy műszakban dolgoznom
2019. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%

8.

Önállótlan vagy, nincs benned semmi extra tulajdonság, amire manapság szükség van egy 21. századi munkavállalóként. Kreativitás, önállóság, szociális képességek.


Miért nem csináltál hobbi projekteket, amiket beírhatsz az önéletrajzodba? Miért nem freelancerkedsz netes munkákat csinálva? Miért nem szereztél a suliban ismeretségeket, amik segítettek volna? Miért nem vállaltál be ingyen kisebb munkákat, amiket beírhatsz tapasztalatként? Ezer és ezer kérdés. Ezer és ezer dolog, amit jobban csinálhattál volna.

Annak a fajta embernek tűnsz, akinek a munka, a dolgozás csak nyűg és legszívesebben semmit nem csinálnál. Az látszik, hogy nem is nagyon érdekel amit tanulsz, vagy pedig elképesztően önállótlan vagy. Ha a szakmádban nem is a top 10%-ot, de legalább a középszintet megütnéd, nem lennének problémáid.


Nem veszed észre magad, hogy a tipikus, mindenen panaszkodó, síró-rívó magyar kisember lesz így belőled? Még fiatal vagy, próbálj már ezen felülemelkedni és ne legyél ilyen

2019. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
27 vagyok , én is infós téren lassan én is diplomázok (nappalin). És diákmelókra simán felvettek, csak elég helyre kellett elküldenem az önéletrajzomat.(erről ennyit) Szerintem próbálkozz multiknál (1st tech supportos), vagy állami szférában rendszergazdaként.
2019. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vannak hát, multinál dolgozom sincs érettségivel és nettó 330-at keresek. Semmi sem lehetetlen...
2019. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Magánorvos asszisztense vagyok. Napi 3 órát dolgozunk általában (ha megcsúszunk, plusz 1 óra kb), heti egyszer 6 órát. Évente kb 3 hónapot vagyunk szabadságon, ebből nyáron 1 hónapot. Ünnepek, hétvégék mindig szabadok.

Nettó 240ezret kapok, 13-14. havi fizetést év végén pluszban. Elégedett vagyok, van bőven szabadidőm is.

2020. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!