Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 30 éves koromra lesz egy...

Ha 30 éves koromra lesz egy gépészmérnöki diplomám, amit levelezőn szereztem, viszont előtte soha, sehol nem dolgoztam, akkor vajon felvennének gyakornoki pozicióba bárhová is?

Figyelt kérdés
Illetve Ti mit írnátok a CV-be?

2020. jan. 1. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogyhogy nem dolgoztal elotte sehol?
2020. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy eltartottak, meg amúgy még most is eltartanak...

Sokáig nem is jelentkeztem semmilyen munkára, mert voltak pszichés problémáim és nem volt kedvem dolgozni.

Aztán később talán végeztem olyan munkát, de csak talán (az is lehet, hogy csak kitalálom) ami nem volt bejelentett.

Utána párszor jelentkeztem "rendes" állásokra (gyárba is pl.), de amikor az interjún kérdezték, hogy miért nem dolgoztam eddig, akkor csak a pszichés problémáimra tudtam hivatkozni, melyekre jelenleg is szedek gyógyszert... És valószínűleg emiatt nem voltam nekik szimpatikus, s nem vettek fel.

2020. jan. 1. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jó vagy, akkor igen.

Ha nagyon jól teljesítesz a gyakorlati helyeden, ahol a szakmai gyakorlatot csinálod, akkor az is lehet, hogy felvesznek teljes állásba.

2020. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

nem kell nagyon jól teljesíteni

elég ellenni is


fel fognak venni sok helyre...mondjuk az nem mindegy, mennyiért, bár kezdőként nem is nagyon kell kapadozni, de iparvidékeken elég könnyű elhelyezkedni

2020. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!