Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki szórakozásból jár...

Ha valaki szórakozásból jár dolgozni azt érdemes elmondani vagy zavarhatja az embereket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott egy ember aki örökölt 100+ millió forintos vagyont, jól menő cégben tulajdonrészt, és vannak befektetései.


Tehát úgy van havi fix 500-600 ezres netto bevétele hogy egy percet nem dolgozott...Viszont mivel szereti a munkáját eljár dolgozni napi 8 órában, és amit keres 3-400 ezret az a "zsebpénze".


Ez irritálhatja a kollégákat hogy amiből ők egy hónapban élnek az másnak fagyipénz?



2020. jan. 3. 03:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó, mondjuk nem feltétlenül pénztároso melóra kell gondolni...

Lehet az embernek hivatása is, vagy mondjuk PhD-zhat is, az is munka.

2020. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem pénztári melóra gondoltam.
2020. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Akkor viszont szomorú, hogy inkább otthon vegetálnál.
2020. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem mondanám, irritálná a közeget.

Viszont: havi 5-600 ezer mellett dolgoznék, havi 2-3 milliò mellett már nem. Legalábbis biztos nem alkalmazottként.

2020. jan. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
87%
Szerintem őszintén szomorú, ha valakinek az a véleménye arról, aki nem dolgozik egy munkahelyen, hogy "otthon vegetál".
2020. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem arról volt szó, hogy nem dolgozik munkahelyen, hanem arról hogy konkrétan nem dolgozik, hanem otthon döglik.

Ez így konkrétan le lett írva, csak más szóval.

2020. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%

Én valószínűleg tovább csinálnám amit most is, csak kevésbé hajtanék, mert nem motiválna a relatíve gyors fizetés emelkedés. Illetve mivel a megélhetésem, jövőm sem függene a munkahelyemtől, sokkal lazábban kezelnék mindent, nem stresszelnék semmin. Az életvitelemen nem sokat változtatnék, nem kell azt senkinek tudni mennyi pénzem van, max a nagyon szűk családi körnek, páromnak.

Most is félreteszem a fizetésem felét és nem költök felesleges dolgokra, bár mivel még eléggé a karrierem elején vagyok, nem is engedhetem meg magamnak, hogy nagy lábon éljek.

2020. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!