Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri e megvenni az alábbi...

Megéri e megvenni az alábbi sport kamerát vagy érdemes e csak szórakozásból sport kamerát venni?

Figyelt kérdés

[link]


15600Ft(a Rómán emagon jelenleg csak 12600)


Sima hobbi biciklizésre városi erdei túrára. Esetleg síjelin de ebben jelenleg meg nem vagyok biztos.


2017. júl. 20. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az árából tippelek a minőségére, pár alkalommmal lehet elszórakozol vele, de utána úgy se fogod használni ha kellene valami minőségi felvétel is, akkor ezzel nem lehet megoldani majd. De attól függ mire kell pontosan, mit szeretnél vele.
2017. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak felvenni ha valami érdekeset látok :)) , vagy valami érdekes mellet megyek el :)). De nem akarok megállni érte.


Például putri telep mellet áthaladtunk és miden kunyhó tetején volt egy parabola, de 90% ugyan attól a cégtől. negálni nem mertem volna, de gondolom ha sisak kamera miatt nem kötöttek volna kólón belém, de a csoport után így is kiabáltak.

Olyannak tünt mint egy mexikói nyomor telep és egy sötétebb western film keveréke egy ellentéttel, hogy a teteje olyan volt mint egy radar állomás, és mellette kint az utca szélen ment a főzés sorban. Már több mint 10 éve vagyok a varosban, de erről még nem tudtam, hogy mi zajlik pár kilométerrel arrébb, sőt az egyik 70 év körüli törzsgyökeres bácsi is meglepődött ki velünk bringázott. :))


Szóval az ilyen véletlenszerű dolgoknak kellene de nem tudom, hogy csak kiadom a pénz egy újabb felesleges kütyüért fel lékesedésből vagy tényleg hasznát veszem. :).

2017. júl. 20. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél egy sj4000-et vagy sj5000-et. Nekem az van, megéri hobbiból is venni:) Van hozzá mell, fej pántom, így sportolás közben is tudom használni :D
2017. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!