Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen munkával...

Szerintetek milyen munkával érhető el ennyi fizetés?

Figyelt kérdés

Hogy például kilehessen fizetni egy ilyen jellegű lakást. Írtam már ide kérdést hogy miért kerül ennyibe ez a lakás de leginkább az foglalkoztat hogy kinek van erre pénze vagy lehet hogy van külföldieknek de szerintetek nincs túlárazva? Elképesztő ez az ember anyagi különbségek pláne hogy egy átlagos Magyar keres nettó 200-300 ezer forintot.

[link]


2020. jan. 7. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt a link: 2 milliárd forint ez a lakás.

[link]

2020. jan. 7. 22:07
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Öröklés ' tókebefektetés, tózsdézés,,',, stb. Ne alkalmazotti fejjel gondolkodj!
2020. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem babaváró + csok kombóval ki lehet hozni okosba.
2020. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyi pénzért vesz lakást, az nem mástól kap fizetést, hanem ő ad fizetést másoknak.
2020. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik link sem működik nálam. De milliárdos házakat nyilván nem magánemberek vesznek, hanem vállalkozások vagy külföldi államok/állami szervezetek (pl. nagykövetségnek).
2020. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
75%

Röviden:

1. Alkalmazottként maximum egy multinál lévő felső vezetőként (az már más kérdés, hogy a stressz elvisz 50 éves korodra bőven)

2. Vállalkozóként


Tekintve, hogy voltam ez is, az is, én pl teljesen elérhető célnak látom magamra nézve pár éven belül (egy turisztikában érdekelt online vállalkozó véleménye).

2020. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!