Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg lehet ennyit keresni...

Tényleg lehet ennyit keresni külföldön?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorit.

Van egy csapatunk ami látványos zsonglőrködéssel foglalkozik.

Most előkerült az egyik tagunk egy régebbi barátja, aki pedig hasonló bemutatókat folytat külföldön. Felajánlotta, hogy olvadjunk össze és járjunk együtt külföldre bemutatózni.

Na most itt jön a pláne. Azt mondja, hogy fellépésenként kereshetünk 1 millió forintot per fő.

Papíros az egész, szerződések meg miegymás.

Ő nyíltan megmondta, hogy kihasznál minket, mert így ő is többet keres, de nekünk se lenne ez utolsó. Azt mondta, hogy az egész keresetünket elosszuk annyi fele amennyien vagyunk.

Ez tényleg lehetséges? Nekem nagyon hihetetlennek tűnik ez az egész..



2020. jan. 10. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

"Van egy csapatunk"


Nem mindegy, hány fős csapat ez.

Ha pl. hárman-négyen vagytok, akkor simán elképzelhető, de ha mondjuk 20-an, akkor már kevésbé.

2020. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi hárman vagyunk plusz lenne ő aki felajánlotta ezt az egészet.
2020. jan. 10. 08:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy külföld? Bosznia-Hercegovina? Svájc? Niger? Guatemala? Szingapúr?
2020. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amerika, Anglia, Kína, Japán. Ilyen "jellegű" országok.
2020. jan. 10. 08:34
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Kizárt. Tele a világ bohóccal
2020. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Ha csajok kellenek bemutatashoz akkor megertem. Lehet masra kellenek a lanyok, kitudja mi sul ki ebbol.

Kb.mindig így kezdõdik

2020. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tán a srác is ennyit kapott eddig szólóba. Most kicsit csöppenne neki több ha összeállnánk. Én fiú vagyok. Két lány tag van még.
2020. jan. 10. 11:13
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Látványosabb lehet, ha 4-en vagytok...

A srác is keresne rajtatok, akár Ti is jól járhattok.

Egy dologra kellene figyelni: az adózásra. Mert előfordulhat, hogy Ti azt hiszitek, Ő leadózott belőle, Ő viszont esetleg elsumákolja az adófizetést, akkor Nektek is bajotok lehet belőle.

Ha összeálltok, adótanácsadó, ügyvéd legyen előtte.

Meg ami még fontos: tisztázni, hogy ha netán bármelyikőtöket baleset éri munka közben külföldön, milyen biztosítást tudtok kötni?

2020. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ügyvéd már van, szerződés is lesz és előtte biztosítás is lesz.

Tehát tényleg korrektnek tűnik a dolog. Engem csak ez a pénzmennyiség zavar. Annyira hihetetlennek tűnik.

2020. jan. 10. 14:42
 10/13 A kérdező kommentje:

Na kiderült, hogy nagy kamu az egész 😁 utánajártunk és egy világi hazudozó a srác.

Köszönöm mindenkinek!

2020. jan. 10. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!