Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg lehet ennyit keresni...

Tényleg lehet ennyit keresni külföldön?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorit.

Van egy csapatunk ami látványos zsonglőrködéssel foglalkozik.

Most előkerült az egyik tagunk egy régebbi barátja, aki pedig hasonló bemutatókat folytat külföldön. Felajánlotta, hogy olvadjunk össze és járjunk együtt külföldre bemutatózni.

Na most itt jön a pláne. Azt mondja, hogy fellépésenként kereshetünk 1 millió forintot per fő.

Papíros az egész, szerződések meg miegymás.

Ő nyíltan megmondta, hogy kihasznál minket, mert így ő is többet keres, de nekünk se lenne ez utolsó. Azt mondta, hogy az egész keresetünket elosszuk annyi fele amennyien vagyunk.

Ez tényleg lehetséges? Nekem nagyon hihetetlennek tűnik ez az egész..



2020. jan. 10. 07:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Ne tűnjön hihetetlennek: hiteles forrásból tudom, hogy XY "sztár" az egyik belvárosi fellépésére 750 ezret kapott.


Itt, Magyarországon... Akkor képzelheted, hogy a nyugati, jobb fizetésekkel rendelkező országokban ez simán igaz lehet.

2020. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, miközben én pötyögtem, meg tévét néztem, nem láttam, hogy beírtad az előző oldalon, hogy kiderült, kamu. Ettől még az, amit írtam, igaz.
2020. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez így is fontos infó!
2020. jan. 10. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!