Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meleg,48 éves pasiként van...

Meleg,48 éves pasiként van esélyem üzleti, pénzügyi területen elhelyezkedni és karriert csinálni?

Figyelt kérdés
Tartok attól, ha kiderülne, senki nem tanítaná meg szívesen a dolgokat, vagy nem kívánnának egy csapatban dolgozni velem férfiak. A viselkedésem teljesen férfias, senki nem gondolja rólam. Diplomás vagyok, nem ezen a területen szereztem, de hajlandó lennék mindent megtanulni. Érdekel ez a terület, és nagyon szeretem a kommunikációt.

2020. jan. 12. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyébként melegként sok esetben még hajszálnyit jobb esélyeid is lehetnek, mint egy átlag ciszheteró embernek, mert tuti nem üt be olyasmi, hogy heti négyszer beteg a gyerek vagy bármi, ami befolyásolhatja az előmenetelt.
2020. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

# 10 " valami igazgatóféle"


Hát ha a hosszú esszéd után nem tudod megnevezni a pontos pozícióját,akkor bizonyára csak össze vissza beszélsz.

2020. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10-es: Humán területen tanultam.
2020. jan. 14. 22:38
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem konkrétan késő. Esetleg ha ismerős felvesz és vállalja a betaníttatásodat, tudsz nála dolgozni x évig, akkor talán. De így, gyakorlat nélkül, iskola nélkül. Buta példa, de tudnál ügyintéző lenni bankban? Gondolom, kell oda vmi pénzügyi végzettség, okj, vagy vmi. Ha ez nincs, csak azért, mert van egy humán diplomád, hogy a búbánatba vennének fel? Nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz könnyű, ha mégis belevágsz. Persze, lehet levelezőn meg távoktatásban, meg okj-ben ilyen idősen is tanulni, ez jó dolog, de utána?

És nem utolsó sorban, nem vagy 48 éves pasi, hanem 48 éves férfi. Légyszíves!!!!

2020. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Eleve nem nagyon van munka az országban, 48 évesen kb.sehova nem fogsz kelleni pályakezdőként függetlenül attól hogy hetero vagy meleg vagy. A munkáltatók már 23-24 év fölött is öregnek tartanak.
2020. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!