Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A ti munkahelyetekre nőket...

A ti munkahelyetekre nőket vagy férfiakat vesznek fel szívesebben?

Figyelt kérdés
Csak mert én mindenhol úgy látom, hogy manapság eléggé a nőket preferálják a munkaadók.
2020. jan. 14. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Anno a cég kis híján belebukott, mikor egyszerre több lány elment szülni. Azóta csak férfit vesznek fel.
2020. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a szektor miatt (tech) kb 60%-40% arányban vannak férfiak és nők, de dolgoztam más szektorban is (pharma) ahol 74% volt nő, ami természetes volt, mert általában több nő dolgozik a szakmában, mint férfi. Ez attól is függ, hogy mi a cég profilja.

Munkavállalóként dolgoztam eddig vegyes csapatban, csak férfiakkal (nő vagyok) és csak nőkkel is. Szerintem a vegyes felhozatalnál volt a legkönnyebb az együttműködés, a férfi csapattal sem volt baj, de kizárólag női csapatba már akkor se mennék, ha könyörögnének. Szerintem a legtöbb munkaadónak jó lenne odafigyelnie a nemek arányára.

2020. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt aki alkalmas. Nekem tök mindegy,csak normális legyen.
2020. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mi területünkre nem könnyű hozzáértőt találni, úgyhogy nem válogatunk. A szakmámban kb 80%-ban nők dolgoznak, így kb erre lehet számítani ha felvétel van.

De van olyan csopvez is nálunk (nő), aki kerek perec megmondta, hogy pasit nem vesz fel.

2020. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!