Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezeknek az informatikai...

Ezeknek az informatikai tanfolyamoknak van értelmük a tapasztalat szempontjából?

Figyelt kérdés
Most szereztem BSc diplomámat informatikai területen, azonban nincs semmi szakmai tapasztalatom és a CV-m elég gyér, emiatt arra gondoltam, hogy elvégzek 1-1 ilyen tanfolyamot... [link] ...amit beleírhatok a CV-mbe és nagyobb esélyem lehet egy-egy junior állásnál. Van-e ezeknek értelmük vagy hagyjam a fenébe? A legfontosabb az lenne, hogy most pályakezdőként tapasztalatra tegyek szert, mert minden infós álláshirdetésben az szerepel, hogy 1-3 év tapasztalat (a diploma mellett), de sajnos nekem a pár hónapos kötelező gyakorlaton kívül semmi nincs a CV-mben.

2020. jan. 17. 16:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

17:

SSC nem csak droid munkát jelent, a szoftverfejlesztők jó része is gyakorlatilag SSC-ben dolgozik, és sokuk képes feljebb jutni, vagy lelépni máshová jobb fizetésért. Épp most nevezték ki VP-nek egyik ex-munkatársamat 4-5 év után, és el kell mondjam, megérdemelte, mert nem csak jó fejlesztő, de szervezési feladatokban is ő tette oda magát legjobban az akkori csapatból, és nem nyelvcsapásokkal.

2020. jan. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!