Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkáltató miért gondolja...

Egy munkáltató miért gondolja hogy megtiszteltetés náluk dolgozni?

Figyelt kérdés
Eddig jóformán akarhány interjún voltam mindenhol kb. úgy adták elő magukat mintha ők tennének szívességet, és örüljön az ember hogy egyáltalán alkalmazzák vagy behívják interjúra. Legyen szó egy komoly multiról, vagy átlag cégről.

2020. jan. 18. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A cégek ilyenek. Azért kell szerintem aki megteheti önálló vállalkozást csinálni mert egyes cégek nagyon lekezelőek aztán a fizetés az meg mégjobban sajnos.
2020. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ráadásul a fizetések is nevetségesek, és ami még szánalmasabb, hogy itt az oldalon is rengeteg hozzászóló képes a munkáltatókat védeni a munkavállalókkal szemben! Jönnek a Balázskázós szöveggel azonnal, amint valaki rá akar valaki világítani a munkáltatóknak a beképzeltségére.
2020. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Úgy látszik, hogy itt az oldalon zömmel gazdag látogatók fordulnak meg, mert a válaszok között a leggyakoribbak a munkáltatókat védő hozzászólások.
2020. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a volt helyemen és a jelenlegi helyemen is jól fizetnek, megbecsülnek. Én úgy érzem, megtiszteltetés náluk dolgozni, kihozom magamból a maximumot, ők meg ezt kompenzálják.
2020. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyik interjún pont az ellenkezőjét adták elő.. mekkora szar a munka, minek akarnék én itt dolgozni. Mindenki felmond 3 hét után. Na most az jobb ? Nyilván nemet mondtam.
2020. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Úgy gondolják, hogy adnak 130 ezret valami irodai állásért az valami kegy. Úgy érzik ingyen adják
2020. jan. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, itt mindenki "kulcsos ember" egy atomerőműben, szóval ha hétfőn nem menne be, akkor leállna fél Magyarország!

És nem, az ügyfélszolgálatos Mancikákat, nővérkéket és hasonlókat nem sorolom ide, még ha bőszen ismételgetik is, hogy "ha én nem lennék, nem tudnál ügyet intézni!" "Ha én nem lennék, nem kötözne be senki a kórházi ágyon" - mert mint tudjuk, azért mindig lenne valaki helyette, persze kérdés, hogy hány órát kell várni, de azért a rendszer csak működne valahogy.

Akik érdemben tudnának csinálni valamit, ami fájna az államnak, azok a tömegközlekedésben dolgozók, BKV-sok MÁV-osok stb. de ezek sem egyenként, hanem tömegesen fellépve.

Nem véletlen, hogy az "elégséges szolgáltatás" fogalmát bevezették, szóval már sztrájkolni se lehet úgy, hogy azt észrevegyék, legfeljebb azt mondják, hogy a szokottnál is többet késik...

2020. jan. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert az állásinterjún mindkét fél meg akarja győzni a másikat. Ez egy igényteremtés. A cég el akarja érni, hogy ott akarj dolgozni. Te meg azt, hogy ők téged akarjanak felvenni.
2020. jan. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Speciel hozzánk tavaly 4 embert vettek fel összesen, több százból. Ide presztízs bekerülni.
2020. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem jó helyen voltál, vagy nem a megfelelő kvalitásokkal rendelkezel. Nem kell ahhoz programozónak lenni, hogy rengeteg cég hajbókoljon csak őket válaszd. Persze elismerem vannak rossz helyek is, de ahogy látom ezek egyre jobban szenvednek az ember hiányban.
2020. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!