Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek a Könyvelőirodai...

Milyenek a Könyvelőirodai munkával kapcsolatos tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
feladatok, mennyi a munka, túlóra, fizetés stb.
2020. jan. 19. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Soha többet... :)


Legalábbis ahol én voltam, ott káosz volt a köbön.

Lehet, hogy máshol jó, csak itt volt a "vezetés" problémás, azt nem tudom. De nekem ennyi elég volt.

2020. jan. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nyilván könyvelőirodától is függ.

Általában sok a munka, tapasztalatom szerint túlórát nem nagyon fizetnek, de a fizetés korrekt.

Viszont az ügyfelekkel elég nehéz. A létező legrosszabb időpontokban telefonálgatnak, megkérdezik ugyanazt 15x, nem tudják mi a különbség a könyvelő, a bérszámfejtő, az adótanácsadó és a jogász között. Mindent csinálj meg helyettük, de az anyagot nem jól küldi, későn, a számlákat nem jó névre kéri a sajátjait nem jól állítja ki stb. Ja és az esetek felében nem is magyar.

Jó, most persze sarkítok, mert a fentiek nyilván inkább az induló vállalkozásokra igazak, de összességében több idő megy el a baszakodással mint a tényleges könyveléssel.

2020. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nekem nem jön be. Szintén az a helyzet amit az első és a második válaszoló írt, szóval valószínűleg mindehol ez a helyzet. Meg persze az sem mindegy hogy milyenek a munkatársaid..
2021. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!