Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S.! Minden eddigi...

Girlll3 kérdése:

S. O. S.! Minden eddigi munkámat utáltam? Ti hogy találtátok meg azt, ami érdekelt?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen se éreztem magam jól. Nem becsültek meg anyagilag, és igazából a munka sem érdekelt egy kicsit sem. Még a társaság sem. Végülis lenne elképzelésem, hogy mit csinálnék szívesen, de abban nem támogat a családom, meg azzal jönnek, hogy majd megszeretem valamelyik munkámat, de eddig egyiket se szerettem, utáltam bejárni.

2020. jan. 19. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"de abban nem támogat a családom"

Itt az ideje, hogy saját lábon folytasd. Ahhoz hogy dolgozz, nem kell a család támogatása. Csináld azt amit szeretnél, és ne mások (a családod) véleményével foglalkozz. Ha ehhez valamilyen képzésre van szükséged, akkor pedig csináld azt. Ha ahhoz pénzre van szükséged, akkor kénytelen leszel addig olyat csinálni, amit nem szeretsz és jövedelmez annyira, hogy tudd fedezni a tanulásodat.

2020. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit szeretsz. Én pl kiskorom óta számítógépeztem, egész apró 7 éves korom óta dos-t telepítgettem, meg ilyesmi. Kézenfekvő, hogy mérnök informatikusnak tanultam és az lettem. Ha szeretsz barkácsolni, vagy fával bíbelődni akkor asztalos, faipari mester stb... Olyan kell, amit egyébként is szívesen csinálsz
2020. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mértékadó pszichoaggronómusok azt mondják, hogy te egy ilyen negatív spirálban vagy.

A balszerencsés körből állítólag csak egy felsőbbrendű lény fizikai kontaktusa által lehet.

Nekem évek óta van munkám, meg is vagyok elégedve vele, lehet, hogy ez megfelel az erre vonatkozó tudományos posztulátumoknak, amikkel egy ilyen esetben dezintegrálható a malíciózus szingularitás...?

2020. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!