Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elküldhetnek, ha leépítés...

Elküldhetnek, ha leépítés van, de én terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Határozatlan szerződésem van. 1,5 éve dolgozom a cégnél.

(Amúgy még nem vagyok terhes, de jövő hónaptól belevágnánk, csak emiatt nem merünk.)

Az nem opció, hogy ha kirúgnak, majd keresek mást, mert nem is túl sokat dolgozhatnék terhesen.



2020. jan. 21. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Elküldhetnek. Viszont ha már bejelentetted, hogy terhes vagy, akkor csak a szülési szabi után lép hatályba.
2020. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

"mert nem is túl sokat dolgozhatnék terhesen."


A terhesség nem betegség! Attól függ, mit dolgozol, mondjuk egy árufeltöltő vagy gyári munkás nyilván nem dolgozhat végig, de pl. irodai munkát simán végezhetsz.

2020. jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, ezzel én is tisztában vagyok, pont ezért írtam. Kórházban dolgozom, osztályon.
2020. jan. 21. 08:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha tudtok segíteni abban, hogy kitől tudnám ezt hivatalosan megkérdezni, annak is örülnék. Könyvelő? HR-es? Itt a cégnél nem akarom senkitől se megkérdezni.
2020. jan. 21. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Mennyire látsz reális esélyt egy leépítésre? Mert a kórházakban komoly emberhiány van. Ne mondd el senkinek, hogy a közeljövőben gyereket szeretnél és mielőbb vágjatok bele a dologba. A munkahelyed én, pedig csak akkor jelentsd be, hogy várandós vagy, ha már biztos a baba.
2020. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Igen, csak akkor szólj, ha már a 4. hónapban vagy.
2020. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
csak tippelek, egészségbiztosító? Vagy pedig a neten kell utánanézned, babás fórumokon, mert biztos nem csak Neked van ilyen kérdésed.
2020. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!