Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepter-nél dolgozik valaki?...

Zepter-nél dolgozik valaki? Milyen a fizetés, a munka?

Figyelt kérdés
Irodai Asszisztens volt a hirdetésben írva, voltam tegnap a tájékoztatójukon, elméletileg nem kell eladni semmit, csak ott lenni szerződéskötésekkor, de érdekelne pár infó olyantól, aki ott dolgozik, vagy dolgozott. A szerződésben benne van gondolom, hogy nem léphetek ki, ha nem tetszik a dolog, igaz? Mennyi átlagosan a fizetés? Dobálóztak ott olyan számokkal, hogy van, aki 2 milliót is megkeres, de bűzlött a marketing szagtól. Holnap meg holnapután lesz ilyen elméleti, meg gyakorlati "felkészítő" és hát nem is tudom, han-e értelme elmenni. Igaz én irodai munkát keresek BP-n belül, de ez a cég nekem gyanús.

2020. jan. 21. 09:30
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nos tudom, jó idő telt el már a kérdés óta, de elkerültem ezt a céget, sikerült egy nagyon korrekt multinál munkát találni, azóta is ott vagyok, 2020 márciusa óta. :D
2022. ápr. 16. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!