Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A határozott idejű szerződés...

A határozott idejű szerződés mellett bármikor fel lehet mondani?

Figyelt kérdés
Jelenlegi első munkahelyemen határozott munkaszerződéssel dolgozom. Én közben elkezdtem más munkát keresni, mert tovább szeretnék lépni, de még jelenleg nem találtam másik állást. Közben a jelenlegi munkahelyemen lejárt a határozott szerződésem, és muszáj volt meghosszabbítanom amíg nincs másik. A kérdésem az lenne, hogy ezalatt az idő alatt bármikor fel lehet mondani?

2020. jan. 22. 12:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam alá, de fur, mert nem is kell. Amúgy 230km-re odébb költöznék, szóval ez talán elég messze van ahhoz, hogy a kapuhoz láncoljanak. A másik meg az, hogy az új szerződést alá sem írtam...
2020. jan. 22. 19:18
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
A költözés is akkor "jó indok", ha a távolság miatt a munkaviszony fenntartását lehetetlenné teszi.
2020. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
De legalább beszéltetek róla, hogy hosszabbítanak? Lehet nem is akartak csak nem mertek szólni, hogy ne gyere többet.
2020. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Volt róla szó. És ki is állították a papírt a hosszabbításról, amit ismétlem aláírnom nem kellett. De közben beszéltem velük, és elvileg bármikor felmondhatok, csak 1 hónappal előtte jeleznem kell. Nagyon furcsa ez az egész amúgy...
2020. jan. 23. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!