Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sem dolgozni, sem tanulni nem...

Sem dolgozni, sem tanulni nem szeretek, semmihez sem értek, de a pénzt, a jó életet szeretem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Rádöbbentem arra, hogy semmit sem tudok csinálni, munkahelyemről mindíg kirúgnak, vagy felmondok, mert elfáradok és nem nekem találták ki ezeket. Valami celeb szerű szeretnék lenni vagy vezető beosztású, 8 órakor nem tudok felkelni, foylton ellaszom kések. Amit fel tudok mutatni za életben az pár csajos sztori, alakulóban lévő kockahasam, szép mosolyom, szemem, kitűnő dumám és a jogosítványom meg az autóm. Amit am nehéz fennatrtani mert a munkát nem egésze nekem találták ki.Mit csináljak? Vmi nekem való munkat tudotok esetleg? 19 F Hívtak beninkútra dolgozni 195 bruttót kapnam mentem próbanapra mire kimentem már megtankola az autó tulaja a kocsit és még engem cseszegettek... hat ő közelebb van jhozza még jo h hamarabb odaér.. mondtam, hogy nem vagyok én robot kérem a pénzem ti meg robbanjatok fel. Rendezcvéynszevező is voltam de mr hajnalba ki kellett pakolni mondtam h én pakolni? Rendezvéynszervezo vagyok csak enm fogok tan apkolni amugy sem iagazn emelhetek mert kb 17 éve volt egy műtétem szoval értitek...vmi ötlet?

2020. jan. 24. 18:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Először is: vasald ki a heréd, a v@l&g@d, szemöldököd vagy bármit, a lenyeg, hogy minél nagyon f&szs@@@g legyen.

2: kürtöld világgá

3: vegyél el egy kicsit kövérkés (aki senkinek nem kellett, ezért bármilyen lúzerhez hozzámenne, így pl hozzád is), de legalább jó buta és csúnya pláz@@@p&cs@@@t, akinek kormánypárti stróman az apja

4: az após cégeibe szállj bele, csinálj magadnak is egy-két kamucéget, ahol különböző állami pénzeket tudtok majd megfosztani közpénz jellegüktől, elsikkaszthattok pár milliárd eu-s támogatásokat

5: továbbra is maradj ilyen bárgyú, lusta, semmirekellő és idétlen.


Szívesen!

2020. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ebből igyekszem a lehető legtöbbet megfogadni ;)
2020. jan. 26. 01:26
 23/24 A kérdező kommentje:
20! Külön köszönöm neked is ;) nem rosz otlet ;)
2020. jan. 26. 01:28
 24/24 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ezzel a hozzallassal semmitnnem fogsz eterni. Semmit. Mjndenve kell tenni energiat hogy ki vehess belole. A szemelyiseged 0. Gyenge vagy, jellemtelen. Buta es lusta
2022. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!