Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sose hordtam szabadidőnadrágot...

Sose hordtam szabadidőnadrágot, mert nem szeretem, ha domborodik a. őőő, szóval az, de most úgy alakult, hogy kéne de nem tudom hogy megoldani ezt a prodlémát, néha próbálkoztam, de olyan érzés, mintha meztelen lennék, valami ötlet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoros alsónadrág!
2018. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem legyél büszke, ha már jól láthatóan domborodik, akkor van anyag a lábad között.


Ha továbbra sem tudod megszokni, akkor próbáld meg azokat, amiknek van beépített, szellőző alsórésze.

2018. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
sztem szokd csak a domborodást, csajok különösen értékelik ...
2018. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a legkiseebb mértékben sem érdekel mit gondolnak a lányok, engem zavar nagyon! Amugy semmi extra nincs a lábam között viszont zavar
2018. febr. 3. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez hülyeség, ha lenne 8-10 mackód, akkor kitapasztaltad volna, hogy van, amelyikben domborodik, és van, amelyikben szinte semennyire. Meg van, amelyik nem olyan lenge, mintha semmi se lenne rajtad. Ha túl laza, akkor gyűrődik, és azért domborodik, ha úgy feszül, mint egy harisnya, akkor meg azért. El kell találni. Nekem is van olyan mackóm, amiből nem mennék ki a lakásajtón kívülre, de van, ami utcai színvonalú, biciklizni, erdőbe menni, de simán jó a Nagykörúton is. Van már egy csomó színvonalas mackó divatos boltokban, ami nem azt a "tata a veteményben" hangulatot árasztja.
2018. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!