Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a közszférában dolgozni...

Milyen a közszférában dolgozni? Az alacsony fizetést a laza munka és a kevés túlóra kompenzálja? Vagy más oka van amiért ennyiért vállalnak munkát emberek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 23:22
1 2
 11/14 TappancsMancs ***** válasza:
80%
Tapasztalatom szerint - mivel dolgoztam közszférában - van laza és komoly munka is. Nagyon változó. Sokan elképesztő színvonalú munkát végeznek, de tény, hogy nem mindenki.
2020. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem apám dolgozik a közszférában, munkaügyi ügyintézőként. Cafeteria és juttatások már pár éve nem járnak, lassan 30 éve ott van de semmi fizetésemelés. (Vidéken) És nem ritka a túlóra sem, kivéve pénteken. Bárhogy is nézzük, azért a versenyszféra mindig jobb.
2020. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

@12: Helye válogatja. Szintén vidék és nálunk jár fizuemelés, cafeteria, év végi jutalom, célfeladat, túlórapénz is.


Valóban elég rossz lehet, ha ezek kimaradnak.

2020. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Evekig versenyben toltam kulonbozo ugyintezokent eleg volt. A folyamatos hajtas, porges a vallalhatatlan tulorak, a keso esti hivasok emailek, a cégközpontuság teljesen elvette minden szabadidőmet.Azt vettem észre magamon h nincs mar sajat eletem.Persze kezdetben motivalt lelkes voltam a kierdemelt jutalmak mindig meg voltak, a véget nem érő etetések a folyamatos teljesítménykényszer a beígért motívációs elemekkel együtt 6 7 év alatt szépen kiégetett. Tobb volt a penz joval tobb de cserebe a cég volt az eleted. Reggel elmentem este 9re haza ertem s neztem egy este a plafont s kerdeztem magamtol hogy mindezt miert kiert? Vettem egy nagy levegőt s azt mondtam masnap felmondok.Igy is tortent.Azota kozigben vok.
2020. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!