Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen cégnél érdemes munkát...

Milyen cégnél érdemes munkát keresnem Budapesten, ahol kezdőként megvan a 300 nettó?

Figyelt kérdés

Gazdálkodás-menedzsment alapszakos diplomám lesz fél év múlva, angolból felsőfokon vagyok, német középfok.


Most vidéken élek, tanulok, de szeretnék felköltözni Budapestre. Sajnos anyagi segítségem nincs, így a nulláról kell kezdenem mindet ott albérletben, így maszáj olyan helyet keresnem, ahol legalább nettó 300 megvan, hogy albérletet, rezsit is tudjak fizetni.


Nem igazán vagyok tisztában a budapesti cégekkel, tudnátok segíteni ebben?


2020. jan. 25. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Morgan Stanley.
2020. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanilyen parameterekkel ez engem is érdekel :D bár én 250et lőttem be magamnak
2020. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
SSC?
2020. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Váci utca, SSC. Ott ennél több is meglesz, ha okosan választasz és nem pl. a Ryanair-hez jelentkezel hanem a Blackrock-hoz, Váci ú 47/e
2020. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Budapesten egy kezdő közgazdász megfelelő nyelvtudással simán tud keresni nettó 300 ezer forintot.


Szinte, bármelyik multi,SSC, megadja ezt.


Amelyik nem, ott külön Hr-es van a "kiléptetésekre".

2020. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Blackrock, Eaton, Voda, British Petrol,Exxon (feltéve, hogy van gyomrod olajcégeknél dolgozni, nekem nem lenne), műszakpótlékkal TransferWise, meg egy csomó, ami nem jut eszembe. Ha SSC-jelleg és valami megközelítően hasznoshoz akarsz hozzátenni, akkor a TransferWise a legjobb opció jelenleg Budapesten.
2020. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nettó 300al szóba se fog állni a legtöbb cég nulla tapasztalattal. A nettó 300 reális kezdő közgazdásznak, de egy ilyen kezdőnek is van 2 év tapasztalata. Első munkára nulla háttérrel kevés cégnek lesz ez szimpatikus, de próbálkozni azért lehet. Néhány ember nagyon el van szállva (mint úgy általában mindig) :D
2020. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érdekes.

követem


majd számolj be kérlek a tapasztalataidról

2020. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért azon is gondolkodj, hogy nettó 200-ból is meg lehet élni, nyilván nem nyugdíjig. Ne tervezz egy lakást bérelni, elég lesz a szoba is, enni lehet a munkahelyen, ha adnak étkezési kafetériát és büfé is van, nem lesznek egekben az árak.

Alapszakos diplomával, ok, van két jó nyelvismereted, ez a Veled korabeliekkel akár "ellenfelek" is lehetettek, én soknak találom a nettó 300-at kezdőként. Nem kell azt gondolni Pesten, hogy ott az élet 20x-osa a vidékinek...

2020. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Nem kell azt gondolni Pesten, hogy ott az élet 20x-osa a vidékinek..." Sőt, igazából az ingatlanon és albérleten kívül minden olcsóbb. :) Nagyobb a verseny a szolgáltatások és a forgalmazók között is.
2020. febr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!