Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri az Aldihoz menni...

Megéri az Aldihoz menni dolgozni akár diplomával is? Vagy csak szemfényvesztés ez a magas kezdőfizetés amivel tele a média?

Figyelt kérdés
Lehet ciki pl. pénztárba menni de diplomával jelenleg a 180 nettó is álom marad vidéken.
2020. jan. 27. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

"diplomával jelenleg a 180 nettó is álom marad vidéken."


Ne közszférában dolgozz és akkor ennek a dupláját is megkapod diplomásként.

2020. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ahhoz viszont minimum Budapestre kellene költözni amihez még nincs elég alapom.

Viszont itt helyben is heti 35 órára adna az Aldi legalább 280k bruttót. Vagyis ott nem azon kell gurigázni hogy épp meglegyen a 140 ezres bérminimum.

2020. jan. 27. 22:43
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Milyen diploma?
2020. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj. A munka nem szégyen. És ha kicsit összeszeded magad anyagilag, tovább tudsz lépni olyan helyre (földrajzilag), ahol több a lehetőség.
2020. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Okleveles geográfus. Lelehet szólni mert gyakorin divat azokat semmibe venni akik nem informatikát vagy jogot végeztek. Budapesten lenne is állás de jelenleg az fenntarthatatlan. Igazából szerettem is az egyetem alatt és dolgoznék ebben csak nem önkormányzatnál éhbérért.

Viszont 6 órában legalább bruttó 280k + juttatás az vonzóbb mint hogy elmenjek vidéken ügyintézőnek 8 órában semmiért.


Nem egyszerű ez ezért is érdekelnének a tapasztalatok a bolttal. Mondjuk ahova jelentkezhetnék aldiba az egy Auchan mellett van és mindig azt látom hogy az aldiban a kutya sincs. Igaz én is az Auchant szoktam választani ha vásárolok de ugye a busz elmegy a német bolt mellett is.

2020. jan. 27. 23:32
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi történik, ha megpróbálod a munkát? 3 hónapig próbaidőn vagy. Azonnal felmondhatsz.
2020. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz de még adok egy esélyt az önkorinak.

Aztán hátha lesz itt olyan aki ott dolgozik mármint boltban és betud számolni hogy hogyan is kell elképzelni egy heti 35 órás munkahetet. :)

2020. jan. 28. 00:22
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld meg, de nyilván minden közszférás ott dolgozna ha az olyan jó lenne. Óriási kölönbségek vannak a munkakörülményeket illetően, erre azért számíts.
2020. jan. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz bennmaradni. Környéken ahova jártam, ott volt 3 állandó ember, a többiek meg állandóan cserélődtek, mert vagy nem feleltek meg a szigorú elvárásoknak, vagy nem bírták a strapát. Akik beválnak, azokat jól megfizetik. Az Aldi azért is fizet jól, azon felül, hogy hajtani kell, mert flexibilisnek kell lenni tehát korán reggel, este és hétvégén is menni kell, nincs állandó délelőttös vagy hétköznapos, teljesen rugalmasnak kell lenni. Én nem ott dolgozom, de volt ott ismerősöm.

Illetve olyan,hogy pénztáros már régen nincs sehol.Talán egy univerzális csicskának lehetne hívni a munkakört.Árut veszel át,pakolsz a raktárban,pakolsz az eladótérben,ha felgyűlik a sor ugrassz egy kasszába,majd vissza a kipakoláshoz,ahol pékség is van ott töltögetni a sütőt ki-be,közben persze lépten nyomon megállítanak az idiótábbnál idiótább vásárlók persze lehet helyfüggö mármint üzletenként változhat de alapjáraton ezt hallottam

2020. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
De mièrt gondolod hogy felvennének? Te nem vagy eladó, ott profik dolgoznak, egy geográfus diploma ezt nem helyettesíti. Nem tudom hol élsz, de ha nem Budapestben gondolkodsz de mondjuk egy egyetemváros?
2020. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!