Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri az Aldihoz menni...

Megéri az Aldihoz menni dolgozni akár diplomával is? Vagy csak szemfényvesztés ez a magas kezdőfizetés amivel tele a média?

Figyelt kérdés
Lehet ciki pl. pénztárba menni de diplomával jelenleg a 180 nettó is álom marad vidéken.
2020. jan. 27. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Oda nagyon megválogatják az embert. Ha félretesszük, hogy kicsit pofára is mehet az interjú, akkor még ugyanúgy nincs megfelelő végzettséged, gyakorlatod, és még a matek/memóriateszten is elbukfencezhetsz.


Ha pedig sikeresen bekerülsz, ott "melós" felfogással kell dolgozni, pörögni és ügyeskedni kell állandóan, egész nap, két lábon, bármely station-ön.


Ha úgy érzed, hogy ez nem rémiszt el, akkor hajrá. De ha nem, akkor spórold meg magadtól a fölösleges interjút, én is ott döbbentem rá, hogy ott csak a melós elit tud megmaradni.

2020. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem szégyen diplomával kasszázni. Egy aldis kasszás többet keres, mint egy építőmérnök.
2020. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de némelyik válaszon jókat mosolyogtam. "Profik dolgoznak az Aldiban".

Ja, hagyjuk már a ezt a baromságot. Milyen profik? Nálunk az Aldiban némelyik kasszás-mindenes 20-on éves lány pl. még egy értelmes összetett mondanot sem kulturáltan elmondani. Kell hozzá állóképesség és nem árt, ha egy fokkal értelmesebb vagy, mint egy alkesz közmunkás, meg nem baj, ha rendszeresen fürdesz.

A végzettségét meg gyanítom, azért írt, mert nem véletlenül tanult, és tudom divat nyomni a baromságot, hogy diploma ma már semmit nem ér, de nekem az a tapasztalatom, hogy egy büfészakos és sokkal értelmesebb az átlag érettségizettnél.

Mondjuk épp most voltam az Aldiban, és pont azért nyígott egy alkalmazott lány, mert összekülönbözött egy másikkal, és az nem kért bocsánatot, vagy mit tudom én..

Azért ezt a színvonalat diplomásként azért nehéz elviselni, valljuk be.

2023. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!