Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki kérdezi ti őszintén...

Ha valaki kérdezi ti őszintén elszoktátok mondani mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Esetleg többet, vagy kevesebbet mondtok a valós számnál?

2020. jan. 30. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha ismerőssel jön szóba a téma akkor igen, de egy idegennek nyilván semmi köze hozzá.. Igazából sosem értettem, hogy miért kell hétpecsétes titokként kezelni a fizetést a család és a barátok előtt.
2020. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen, mivel nincs szegyelnivalo ebben. Igaz en teljesitmenyberes vagyok. Aki sokat keres azt jelenti sokat es jol dolgozik.
2020. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
70%

en pl boven jobban keresek mint az atlag, igy nem szeretem elmondani az embereknek mert utana mashogy allnak az emberhez. Ha kevesebbet ha tobbet keres... szerintem magan ugy. Nyilvan latjak megvan minden vagy nincs es ez epp eleg.

Nem azert mert szegyellni valo, de ehhez senkinek semmi koze.

2020. jan. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
53%
Az elozo vagyok. Pl a csalad az tudja de “baratok” nem igazan. Gondolom latjak hogy el az ember.
2020. jan. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem. Senkinek semmi koze hozza. Miert kellene tudnia pl. a sogorom anyjanak, hogy mennyit keresek? Vagy a hugom volegenyenek mi koze hozza?


En vissza szoktam kerdezni, "es tegnap ejjel szexeltel a ferjeddel?" - tobbnyire nok tesznek fel indiszkret kerdeseket. Es volt, aki valaszolt, hogy nem, tegnap nem. Es akkor az en kovetkezo kerdesem, akkor tehat a szomszed Jozsi ugrott at megint, hogy megdugjon?


A masik kedvenc valasz-kerdesem, hogy miert akarod tudni, a fizetesem miatt akarsz szeretni?


Van meg valasz-kerdesem, pl. Kockas boxer alsonadrag van rajam, erdekel a szine?


Meg sose fakadtam sirva, ha ezek a tahok sertodotten fakepnel hagynak. :D

2020. jan. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha valakivel vagyok olyan viszonyben, h rákérdez, akkor elmondom.
2020. jan. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
61%
Elmondom.. ez csak egy szám..a lenyeg az hogy havonta mennyit rakunk félre... Ezt viszont csak a Feleségem és én tudjuk...
2020. jan. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Csak a közvetlen családtagoknak. Idegennek vagy ismerősöknek nem mondom el vagy csak kamuzok valamit.
2020. jan. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Barátokkal meg szoktuk beszélni. Mivel hasonlò munkát végzünk csak más cégeknél, ezért segìt is az infò a bértárgyaláson. Idegenek tőlem még sosem kérdezték, munkatársakkal viszont szigorúan nem beszélem meg.
2020. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Senkinek semmi köze a vagyoni helyzetemhez köztük a jövedelmemhez sem. Eléggé privát dologként kezelem még a barátok előtt is max ha nagyon érdeklődik akkor nagyjából egy olyan összeget mondok ami közel áll a fizumhoz. A családom nem kérdezősködik, a társam meg alap hogy tudja. A többi embernek meg ehhez semmi köze h miből és mennyiből élek rákérdezni szerintem meg elég pofátlanság és indiszkrét dolog én legalábbis nem kpérdezek másoknál rá h mennyit keresel? Egy mi közöm hozzá, és az miért jó nekem h tudom más mennyiből gazdálkodik egy hónapban.
2020. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!