Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki kérdezi ti őszintén...

Ha valaki kérdezi ti őszintén elszoktátok mondani mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Esetleg többet, vagy kevesebbet mondtok a valós számnál?

2020. jan. 30. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én nem érzem olyan érzékeny, titkos dolognak, felőlem lehetne nyilvános adat is. (Totál átlagos keresetem van, szóval nem azért, hogy majd akkor sajnálnak vagy csodálnak.)
2020. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Se barátnak, se családtagnak szerintem senkinek semmi köze hozzá. Akár sok, akár kevés. Miért, az ő életük akkor jobb lesz, ha tudják hogy mennyi? Csak akkor volna értelme, ha valaki munkahelyet akar váltani, és tőled érdeklődik, hogy anyagilag megérné-e neki a te munkahelyeden dolgozni.
2020. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, nem szokta olyan megkérdezni, akinek nem mondanám meg
2020. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Én elszoktam mondani, bár nem sűrűn kérdezik.

Idegennek nyílván nem kötöm az orrára, de barát, család simán tudhatja, ha akarja.

Ja és nem keresek sokat, hogy ezzel dicsekedjek, egyszerűen csak nem titkolom.

2020. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én elmondom, mert vicces ahogy sokkot kapnak...annyira szar a pénz.
2020. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!