Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemisták! Ti dolgoztok...

Egyetemisták! Ti dolgoztok egyetem mellett? Ha igen, akkor hol tudtatok elhelyezkedni és mennyit kerestek havonta?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már néhány éve végeztem, de Tescóban dolgoztam évekig suli mellett. A fizura már nem emlékszek, de az akkor aktuális minimumot. 40-50-60 órákat dolgoztam egy hónapban, vizsgaidőszakban kevesebbet, szünetekben többet.
2019. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sosem ment két dolog egyszerre, vagy tanulás vagy meló.
2019. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A cég ahol dolgozom foglalkoztat diákmunkásokat a legkülönbözőbb területeken, it, beszerzés, pénzügy, hr, termelés stb. 1100-1200 ft/óra a bérük. A helyi diákszövetkezeteket keresd.
2019. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Dolgoztam, egyéni vállalkozóként voltam nyelviskolai tanár, olyan 3000Ft/45 perc díjjal, illetve élő pókert játszottam sokat, az mindig fontos kiegészítés volt.
2019. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy fogalmam sincs hova tudnék elhelyezkedni.Kisvárosban élek,a Tesco kb az egyetlen lehetőség minimálbérért.A német alapszintemmel szerintem még arra sincs esélyem,hogy kisgyerekeket korrepetáljak.:(
2019. máj. 23. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért van meg mindig az a köztudatban, hogy a Tescóban minimálbér a diákok bére, évek óta jóval a minimálbér felett van a fizetés náluk.

Jelenleg az alap bér 1159 Ft, este 6 után van pótlék, vasárnap van pótlék. És ez az árufeltöltői munka, a kassza többet fizet.

Ha nem hiszitek el: [link]

Szinte az összes nagyobb szövetkezet hirdeti a munkát, mindenhol ugyanannyi a kifizetés.

Diákmunka esetén 15% SZJA kerül csak levonására.

2019. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szakmai gyakorlattal mentem főiskolára, ezért fél év után elmentem dolgozni mellette inkább. Untatott.

Könyvelőként helyezkedtem el, további gyakorlatot szerezni, akkoriban kerestem nettó 120eFt.(12éve) egy kis cégnél.

2019. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyi diaklapot szerkesztettem kevéske pénzért, meg dolgoztam a DMben/Tescoban pénztárosként, gyárban, szalag mellett. Ami jött.
2019. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!