Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyi fizetésből eltudok...

Ennyi fizetésből eltudok menni albérletbe?

Figyelt kérdés
23éves vagyok egyedulálló és a havi fizetésem 230ezer forint! és szeretnék egy 1millió forintos autóra hitelt felvenni. 70ezret szánnék a havibérleti dijra.. nemtudom hogy a rezsi mennyire szokott kijönni egy emberre plusz fizetném a törlesztő részletet az autóra

2020. febr. 3. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág :DDDDD
2020. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Sajnállak nagyon! Elég lúzer vagy, hogy nem te kellesz a csajnak, hanem a kocsid. Gondolod, ha veszel egy neked elérhető kocsit, egyből buknak majd rád a bomba nők? Sok sikert az életben cimbora!
2020. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
A párom nem keres sokkal többet, mint te, mégis együtt vagyunk 4 éve. Nincs autója,de legalább nem olyan szerencsétlen, mint te vagy. Ha autód lesz, akkor sem fognak tapadni rád a nők. Nagyon buta vagy.
2020. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vegyél bmw-t az kell a "nekedvaló" csajoknak... Amúgy én is már 4 éve együtt vagyok barátnőmmel kb 1 éve költöztünk albérletbe (Pesten) igaz, hogy csak egy kis 30 nmes kis lyuk de legalább 100 ezerből kijön rezsivel együtt. Ja és azóta sincs kocsink, pedig fent tudnánk tartani...
2020. okt. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!